Bilgi Arşivi

Taha Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Taha Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Taha Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Taha Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Taha Kargo İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Taha Kargo’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Taha Kargo bünyesine dahil olup Taha Kargo iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Taha Kargo işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Taha Kargo açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1994 senesinde kurulduğu günden bu yana lojistik alanında kendine özgü hizmetler geliştiren Taha Kargo, ülkemizin Doğu’ya açılan kapısı haline gelmiştir. 1998 yılı itibari ile Irak’a günlük seferler başlatan ve üyelerine adrese teslim kargo hizmeti veren Taha Kargo, bu alanda hizmete soktuğu bir çok yenilik ile 2004 senesinden 2010 yılına kadar ihracatta ilk 1000 firma içinde yer almıştır.

Türkiye’nin Irak’a olan ihracatında 2. Türkiye genelinde iste en büyük 14. lojistik markası olan Taha Kargo’nun ülkemizde 20, Irak’ta ise 40 şubesi bulunmaktadır.

Kuruluşundan bu yana Türk üyelerine dış ticaret aracılığı, gümrük işlemleri, mal teslimi-ödeme garantörlüğü, bürokratik işlemler, firma-pazar incelemeleri ve kefalet gibi bir çok hususta verdiği hizmetleriyle sektörünün bir öncü kuruluşudur.

Taha Kargo İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuTaha Kargo İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Taha Kargo İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Taha Kargo sürekli olarak olarak arttırdığı ihracat hacmine paralel olarak gereksinimi olan iş gücü gereksinimini Kariyer portalları aracılığı ile karşılamaktadır.

Firmanın ihtiyaçları ışığında Taha Kargo’nun kariyer.net adresindeki profili üzerinden yayımlanan iş ilanlarına ek olarak şirket, kendi web adresi üzerinden de İş Başvuru Formu yayımlamakta, bu form üzerinden adayları ortak bir havuzda toplayarak uygun pozisyonlar için en uygun adayı seçmektedir.

Kariyer.net adresi üzerinden Taha Kargo’ya iş başvurusu yapmak iki tık kadar uzağınızda. Bunun için dakikalar içeresinde bitecek iki basit adımı takip etmek gerekmekte. İlk olarak Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye ol yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işlemleriniz dakikalar içinde bitirdiktan sonra güncel bir özgeçmiş tercih ederek Taha Kargo’da basit bir şekilde kariyer fırsatı yakalayabilirsiniz.

Bir diğer iş başvuru seçeneği olarak Taha Kargo’nun resmi internet sitesi aracılığı ile yayımlanan İş Başvuru Formu aracılığı ile şirkete genel başvuruda bulunmak. Aşağıda linkine ulaşabileceğiniz bu formu olabildiğince eksiksiz doldurarak siz de Taha Kargo’da iş fırsatları yakalayabilirsiniz.

Taha Kargo İş İlanları

Kurumsal yapısını kurulduğu ilk senelerde ortaya koymuş olan Taha Kargo, bu bağlamda işe alımlarını başka bir platforma ihtiyaç duymadan kendi insan kaynakları bölümü aracılığı ile gerçekleştirmektedir. İş Başvuru Formunu doldurarak şirkete genel başvuruda bulunabilirsiniz.

Taha Kargo ile alakalı en günce iş ilanlarını ve başvuru platformlarını basit bir şekilde takip etmek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu