Başvurular

SYGM 3 Şehir Kamu Personel Alımı Başvurusu 2022

SYGM 3 Şehir Kamu Personel Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde SYGM 3 Şehir Kamu Personel Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. SYGM 3 Şehir Kamu Personel Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

SYGM 3 Şehir Kamu Personel Alımı Başvurusu

SYGM olarak da anılan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü aracılığıyla 3 şehir yeni kamu personeli alımı iş ilanları ile müdürlük bünyesine yeni Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi ünvanlı boş kadrolara personeller alınacak.

Sosyal Yardımlar bünyesine alınacak bu personellerin çalışma şekli belirsiz süreli olarak bilgisi verildi.

Ankara SYGM Personel Alımı

Yapılan açıklama ile 1330576 ilan numarası ile Ankara Kahramankazan vakfı bünyesine 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi işçi alımı yapılacak. Yapılacak işçi alımı için başvurular 16 Kasım 2021 tarihinde son buluyor.

Bilecik Sosyal Yardım Vakfı Kamu Personeli Alımı

Bilecik Bozöyük vakfı bünyesine 1330886 iş ilan numarası ile 1 sosyal yarım ve inceleme görevlisi 1 kişi kamu personeli alımı gerçekleştirilecek. SYDV bünyesine yapılacak bu kamu personeli alımında başvurular 15 Kasım 2021 tarihinde sona eriyor.

sydv-personel-alimii.jpg

Kırşehir İli Yeni Personel Alımı

Kırşehir Akçakent Vakfına 1 kişi sosyal yardım ve inceleme görevlisi personel alınacak bu alım için başvurular 16 Kasım 2021 tarihinde sona erecek.

SYDV Personel Alımı Başvuru Şartları Genel

SYDV işçi alımında yapılan açıklamalarda genel aranan şartlar şu biçimde adayların;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması,

Medeni haklarını kullanabilmesi ehliyeti olması,

Başvuru yapacak şahısların 18 yaşını bitirmesi ve 36 yaşından gün almamış olması,

Askerlik görevini yapması, muaf olmaları veya askerlikle ilişiği olmaması,

Adayların lisans mezunu olmaları,

Merkezi KPSS sınavı KPSS P3 puanının asgari 60 olması,

SYDV alım ilanlarının içeriğine bakıldığında işçi alımı yapacak illerin kendi aradığı özel şartlarda bulunmakta örneğin genelde adayların B sınıfı ehliyeti olması, iyi derecede bilgisayar bilmeleri gibi bundan dolayı adayların ilan numaralarına göre ilan detaylarına bakarak başvurularını yapmaları gerekiyor.

sydv-personel-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu