Başvurular

SYDV Personel ve Memur Alımı Başvuru Ekranı 2022

SYDV Personel ve Memur Alımı Başvuru Ekranı 2022, iş başvuruları bölümünde SYDV Personel ve Memur Alımı Başvuru Ekranı ile ilgili bilgi aktaracağız. SYDV Personel ve Memur Alımı Başvuru Ekranı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

SYDV Personel ve Memur Alımı Başvuru Ekranı

SYDV Memur ve Personel Alımı Duyurusu

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Online başvuru memur alımı iş ilanı paylaşımı yaptı. Gölpazar Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı bünyesine kamu personeli alımı yapılacak. Alımı yapılacak unvanın 1 büro görevlisi alımı yapılacaktır. Diğer şehirler aşağıda sunulan başvuru ekranını tercih ederek yayına girecek ilanlara başvuru yapabilir.

Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını geçmemek, 35 yaşını doldurmamış olma, erkek adaylar için askerlikten muaf olma.

İşletme, iktisat, maliye, muhasebe, çalışma ekonomisi, ekonometri, kamu yönetimi, siyaset bilimi ve kamu yönetimi bölümlerinden herhangi birinden mezun olma şartı aranıyor.

Görevini devamlı yapmasına engel bir durumu bilgisayar dersi (transkript) almış olmak. Word, Excel vb. temel bilgisayar programlarını kullana bilme ve minimum B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvurular yalnızca online olarak yapılacaktır. E-Devlet bilgileri ile giriş yaptıktan sonra online olarak başvurularını tamamlaya bilecektir.

Başvurular alınmaya açık olup en geç müracaatlar 26 Ekim tarihinde sona erecektir.

Başvurular gösterilen son tarihe kadar 7/24 açık olup son başvuru tarihi olan 26 Ekim günü saat 23:59 da sona erecektir.

Son evrak teslim tarihi ise 29 Ekim 2021 tarihidir. Yukarıda sayılan şartlara sahip olan adaylar başvurularını gösterilen biçimde tamamlaya bileceklerdir.

Başvuru Ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu