Başvurular

SYDV Kamu Personeli Alımı Yeni İlanları 2022

SYDV Kamu Personeli Alımı Yeni İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde SYDV Kamu Personeli Alımı Yeni İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. SYDV Kamu Personeli Alımı Yeni İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

SYDV Kamu Personeli Alımı Yeni İlanları

Aile Bakanlığı SYDV Kamu Personeli Alımı İlanları

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı işçi alımı ilanları anlık olarak yayınlanıp siz değerli okurlarımıza sunuluyor. Son ilana göre 18 ile 40 yaş içinde olan bireyler başvuru yapması gerekiyor.

Genel Şartlar

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan, 18-40 yaş aralığında bulunan, kamu haklarından mahrum bırakılmamış, çalışmasına engel fiziksel yahut zihinsel engeli bulunmayan ve adli sicil kaydı bulunmayan adaylar başvuru yapabilecek. Görevini devamlı yapmasına engel durumunun bulunmaması, askerlik ile ilişiğinin bulunmaması ve herhangi bir yüz kızartıcı suçtan hüküm giymemiş olması aranan şartlar içinde.

Özel Şartlar

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olma, ilanını yayına girdiği vakıf ilan sayfasında gösterilen öğrenim şartları ve YDS puan şartı aranan unvanlar için YDS Arapça alanından minimum 60 puan almış olma şartları aranıyor. 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin dil bölümlerinden mezun olma şartları aranıyor.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapacak adaylar başvurularını şahsen Mücahitler mahallesi 52060 nolu sokak No: 3 Şehitkamil/Gaziantep adresine yapacaklar. Tercüman ve mütercim alımı yapılacak.

sydv-tercuman-alimi.jpg

Başvurular için gerekli belgeler

Kimlik fotokopisi,

Diploma yahut mezuniyet belgesi,

2 adet vesikalık fotoğraf,

Sağlık kurulu raporu,

Adli Sicil Kaydı,

İkametgah Belgesi,

Sürücü Belgesi,

Erkek adaylar için askerlik durum belgesi,

Kısa özgeçmiş(CV),

Evli olanlar için evlilik cüzdanı fotokopisi istenmektedir.

SYDV ilanları anlık olarak sunuluyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu