Başvurular

SYDV kadrolu 4648 TL Maaşla Memur ve Kamu Personeli Alımı 2022

SYDV kadrolu 4648 TL Maaşla Memur ve Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde SYDV kadrolu 4648 TL Maaşla Memur ve Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. SYDV kadrolu 4648 TL Maaşla Memur ve Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

SYDV kadrolu 4648 TL Maaşla Memur ve Kamu Personeli Alımı

SYDV Kamu Personeli Alımı Duyurusu

SYDV vakfına kamu personeli alımı temini yapılacak. Başvuruda bulunacaklar için SYDV vakfına 2 farklı unvanda alım gerçekleştirilecek. Alımı yapılacaklara hemen hemen 4648 TL maaş ödemesi yapılacak.

Alımı yapılacak unvanların ise 1 adet muhasebeci alımı ve 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi alımı  olmak üzere 2 farklı unvanda 2 adet memur alımı yapılacaktır.

Başvuru Nasıl Yapılır?

İstanbul Kaymakamlığına bağlı olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfı adı altında çalışmak isteyenler için başvurular online olarak aile ve çalışma bakanlığının sitesine yapılacaktır. Başvurular online olarak yalnızca vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/ resmi internet sitesine e-Devlet girişi yaparak başvurularını tamamlaya bileceklerdir.

Belirtildiği üzere başvurular yalnızca online olarak yapıla bilecek olup şahsen yahut başka türlü yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. İlana başvurular bu gün saat 23:59 saatinde sona ereceği kurumca ilan bölümünde yayınlandı.

Öğrenim Şartları

Muhasebeci olmak isteyenler için öğrenim şartı için işletme, iktisat, muhasebe ve finans yönetimi, ekonomi bölümleri gerekmektedir.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi: halkla ilişkiler, sosyoloji, sosyal hizmet, psikoloji, psikolojik danışmanlık ve klavuzluk, iletişim fakültesi, bilişim fakültesi, fen edebiyat fakültesi, sosyal bilimler bölümlerin herhangi bir bölümlerinden mezunluk şartı aranıyor.

Genel ve Özel Şartlar

Muhasebeci olmak isteyenler için başvuru şartı olarak öncedenye ait 5 yıllık tecrübe sahibi olma, yüksek derecede Microsoft Office programlarını bilme ve bilgisayarı kullanma şartları ile alım yapılacaktır.

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi için ise adaylardan sosyal iletişim becerisi yüksek miktarda olanlar içinden alım yapılacak olup, kamu personeli seçme sınavından minimum 60 puan almış olma ve erkek olma şartları da ek olarak aranmaktadır.

Yeni sayfada açarak başvuru uygulayabilirsiniz. Başvuru adresi: vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu