Başvurular

SYDV Ağustos Ayı Memur Alımı Başvuru Ekranı 2022

SYDV Ağustos Ayı Memur Alımı Başvuru Ekranı 2022, iş başvuruları bölümünde SYDV Ağustos Ayı Memur Alımı Başvuru Ekranı ile ilgili bilgi aktaracağız. SYDV Ağustos Ayı Memur Alımı Başvuru Ekranı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

SYDV Ağustos Ayı Memur Alımı Başvuru Ekranı

Aile Bakanlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlükleri Ağustos ayı memur alımı için ilanlara çıktı. İlanlar yeni yayınlanmaya başlamış olup ilanda olmayan şehirler anlık olarak sunulacaktır. SYDV memur alımı başvuruları nasıl yapılacağı şöyle bilgisi verildi.

Başvurusu nasıl yapılacak

Adaylar aşağıda verilen başvuru ekranına e-devlet üzerinden giriş yaparak ilanlara ulaşacaktır. Hangi şehirde bulunan ilana başvuru yapacak ise ilanın sağ tarafında bulunan başvur butonunu tercih ederek işlemi sonlandıracaktır. Adaylar başvur butonunun yanında bulunan detay butonunu önceden tıklayarak hangi şartları istediğini incelemesi gerekmektedir.

Başvuru için genel koşullar

En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak, aktif araç kullanıyor olmak.

Adaylar vakfın olduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.

18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak.

Askerlik görevini yapmış veya askerlikle ilişkisi bulunmamak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

En az 4 yıllık eğitim veren yüksek öğretim kurumları lisans bölümünden mezun olmak.

ÖSYM aracılığıyla yapılan ve geçerli olan 2020 yılı Kamu Personel Seçme Sınavında KPSS P3 türünde minimum 60 puan almış olmak.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek ruh sağlığı, vücut sağlığı ve engeli bulunmamak.

Bilgisayar ofis programlarına hakim olmak. (Word, Excell vb. temel bilgisayar programlarını, donanımlarını ve ekipmanlarını iyi düzeyde kullanabilmek).

İnsan ilişkileri ve iletişim becerileri kuvvetli olmak.

Tercihen yabancı dillerden biliyor olmak.

Şuan yayında Adana ve Muş şehirlerinin alımları yer alıyor. Sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapılmaktadır. Büro görevlisi alımı aynı bu adresten başvuruları kabul edecektir. Tabiki ilk kez ilanın yayına girmesi gerekiyor. Sosyal incelemeci alımları ve diğer tüm detaylar aşağıdaki link adresinde yer alıyor.

Başvuru ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu