Başvurular

SYDV 5 Bin TL Maaşla Aralık Ayı Memur ve Kamu Personeli Alımları 2022

SYDV 5 Bin TL Maaşla Aralık Ayı Memur ve Kamu Personeli Alımları 2022, iş başvuruları bölümünde SYDV 5 Bin TL Maaşla Aralık Ayı Memur ve Kamu Personeli Alımları ile ilgili bilgi aktaracağız. SYDV 5 Bin TL Maaşla Aralık Ayı Memur ve Kamu Personeli Alımları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

SYDV 5 Bin TL Maaşla Aralık Ayı Memur ve Kamu Personeli Alımları

3 farklı Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakıflarına kamu personeli alımı ve memur alımı yapılacağı bilgisi verildi.

Yayınlanan ilana göre Adana Seyhan Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına, Ankara Keçiören Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına ve Eskişehir Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfına olacak biçimde alımlar yapılacaktır.

Adana Seyhan Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı İlanı

Adana Seyhan Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla yayına giren 2 farklı ilana göre bünyesine 2 adet Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımının yapılacağı ilanda paylaşılmıştır. Yayınlanan ilan numarası 1334357 ile 1334395 olarak başvuru yapılabilir.

Başvuru şartları: minimum b sınıfı sürücü belgesi sahibi olma, üniversitelerin psikoloji ve sosyal hizmet lisans bölümünden mezun olma, yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olma, kpss sınavından minimum 60 puan almış olan, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek ruh sağlığı bulunmama ve son kez bilgisayar programlarını kullana bilme şartı aranmaktadır.

Ankara Keçiören Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı İlanı

Vakfın bünyesine 2 adet büro görevlisi alımı yapılacağı kurumun paylaşımı yaptığı tek ilanda kurum tarafınca yayına giren ilanda altı çizildi. Başvuru ilan numarası 1333701 olarak yayınlandı. Başvurusun 01 Aralık 2021 tarihine kadar yapılması gerekiyor.

Başvuru Şartları: minimum b sınıfı ehliyeti olan, sosyal hizmet lisans bölümü mezunu olma, temel düzeyde bilgisayar becerisi sahibi olma, bay aday olan, kpss sınavına girmiş adaylar içinden alımlar yapılacaktır.

Eskişehir Seyitgazi Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı İlanı

Eskişehir Seyitgazi SYDV vakfının yayınlamış olduğu iş ilanına göre adı altında istihdam etmek üzere 1 adet Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımı yapılacağı bilgisi verildi. Başvuru ilan numarası 1333407 olarak yayınlandı. Başvurular 30 Kasım 2021 tarihinde sonlanıyor.

Başvuru Şartları: iktisadi ve idari bilimler fakültesi, sosyoloji, psikoloji, psikolojik danışmanlık klavuzluk ve sosyal hizmetler bölümlerinden herhangi birinden yüksek lisans mezunu olan, minimum b sınıfı ehliyet, word, excel vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilme, sosyal iletişim becerisine sahip olma şartı aranmaktadır.

Başvurular Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak adaylar için başvurular “https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr “adresine giriş yaptıktan sonra başvuru yapacağı ilana başvur seçeneğine tıklayarak başvurular yapılacaktır.

Başvuru ekranı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu