Başvurular

SYDV 3 Şehir Kamu Personeli ve Büro Görevlisi Alımı Başladı 2022

SYDV 3 Şehir Kamu Personeli ve Büro Görevlisi Alımı Başladı 2022, iş başvuruları bölümünde SYDV 3 Şehir Kamu Personeli ve Büro Görevlisi Alımı Başladı ile ilgili bilgi aktaracağız. SYDV 3 Şehir Kamu Personeli ve Büro Görevlisi Alımı Başladı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

SYDV 3 Şehir Kamu Personeli ve Büro Görevlisi Alımı Başladı

SYDV kamu personeli ve büro görevlisi alımı 3 şehir ilanı yayınlandı. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları alımları nasıl yapıyor. Hangi 3 şehir alımı yapacak. Her aday ilanın verildiği İl ve İlçede şahsen başvuru yapabilir. İşte başvuru şartları ve detayları…

Yozgat Aydıncık Büro Görevlisi Alımı İlanı

Görevin devamlı yapmasına engel olabilecek vücut yahut akıl hastalığı yahut vücut sağlığı ile özrü bulunmamak. ÖSYM aracılığıyla 2019 ve 2020 senesinde yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavında KPSS P3 puan türünde minimum 60 puan almış olmak. 6 Temmuz 2021 tarihi bitimine kadar başvuru alınacak.

4 Yıllık Yükseköğretim Kurumlarının Sosyoloji, Psikoloji, Sosyal Hizmetler, Halkla ilişkiler ve Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (PDR) bölümü, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyasi Bilgiler Fakültesi bölümlerinden birinden mezun olarak lisans diplomasına sahip olmak. En az B Sınıfı ehliyet, iyi derece araç kullanımı ve seyahat engeli olmamak,6 Milli eğitim bakanlığına bağlı kurumlar aracılığıyla onaylı bilgisayar sertifikası sahibi olmak.

Kastamonu Araç Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı İlanı

Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak görev yapmak üzere pozisyonu gereği 1 adet erkek işçi alımı yapılacaktır. Alınacak personelde, Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak, KPSS P3 puan türünden minimum 60 puan almış olma, B sınıfı sürücü belgesine sahip olma ve adayın Vakfın olduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. 30 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar başvuru yapılabilir.

Batman Gercüş Sosyal Yardım İncelemeci Alımı İlanı

Fakültelerin Sosyoloji, psikoloji, Halkla ilişkiler, psikolojik danışmanlık ve klavuzluk, Maliye, Kamu yönetimi, Muhasebe, İktisat, İşletme Hukuk, Bilgisayar Mühendisliği ve Öğretmenliği, Matematik Türkçe ve Edebiyat öğretmenliği bölümlerinden mezun olması gerekiyor. En az B Sınıfı ehliyete sahip olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olma şartları aranıyor. Başvurusu 25 Haziran 2021 tarihinde sona erecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu