Bilgi Arşivi

Swatch İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Swatch İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Swatch İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Swatch İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Swatch İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Swatch’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Swatch bünyesine dahil olup Swatch’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Swatch işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Swatch’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Swatch Group yahut Türkiye’deki ismi ile Swatch Saat, takı eşyaları, saat mekanizmaları ve saat üreten ve satan bir firmadır.1983 senesinde iki şirketin birleşmesi ile İsveç’de kurulmuştur. Dünya’nın en büyük saat üreticisi Swatch Dünya genelinde 21.000 çalışanı ile 50’den fazla ülkede hizmet vermektedir. Her yıl milyarlarca dolar gelir elde eden Swatch, 18 farklı marka ile saat ve takı piyasasının her kademesinde hizmet vermektedir.

Swatch İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSwatch İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Swatch İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kendi alanında Dünya’nın en büyük şifrketi olarak müthiş bir kariyer fırsatı sağlayan Swatch personel alımlarını ülkemizde kariyer.net üzerinden gerçekleştirmektedir. Firmanın ihtiyaçları ışığında Swatch Group Turkey adı altında iş ilanlarını yayımlanır. Kariyer.net üzerinden mevcut iş ilanlarını görüntülemek ve başvuru yapmak için güncel bir CV ile siteye giriş sağlamalısınız. Giriş sağlandıktan sonra Swatch, adı altındaki ilanlara işçi alımı için iş başvurusu uygulayabilirsiniz.

Dilerseniz kariyer.net adresine gitmeden aşağıdan iş ilanlarını görüntüleyebilir ve istediğiniz ilana gidebilirsiniz.

Swatch İş İlanları

Dünya’nın en büyük firmalarından birinde çalışma bunun bunun yanındalığını adaylarına yaşatan Swatch, her kesimden insanın çalışmak isteyebileceği bir kurum. Geniş bir mağaza ağına sahip olması aracılığıyla ülkemizin bir çok ilinde iş imkânı sağlar. Saat sektöründe çalışmak isteyen adaylara Dünya standartlarında bir deneyim sağlayabilecek Swatch bu bağlamda bulunmaz bir fırsat olarak öne çıkmaktadır.

NoPozisyonlarLokasyon
1Sales Order Processıng Coordınatorİstanbul(Avr.)
2Saat Tamir Ustasıİstanbul(Avr.)
3Customer Care Specialistİstanbul(Avr.)
4Sales Advisor-Omega Boutiqueİstanbul(Avr.)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu