Müşteri Hizmetleri

Swarm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Swarm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Swarm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Swarm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Swarm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Swarm müşteri hizmetleri direk bağlanma ve Swarm çağrı merkezi numarası işlemi nasıl yapılır? Swarm müşteri hizmetleri numarası var mı? Gibi konular ile ilgili bilgi verdiğimiz bu makalede Swarm ile ilgili yaşamış olduğunuz poblemleri Swarm müşteri temsilcisine ileterek poblemlerinıza çözüm bulacaksınızdır.

Swarm Çağrı Merkezi Numarası

Swarm popülerliği yüksek miktarda olan bir sosyal platform sitelerinden biri olarak bulunmakta. Swarm’ı kullanan kişi sayısının çok olmasıyla birlikte kimi zaman kullanıcılar sorunlar yaşayabilmekte. Sorun yaşayan bireyler poblemlerina çözüm bulabilmek için müşteri hizmetleriyle görüşmek istemekte. Sizler de Swarm kullanıcıysanız ve yaşamış olduğunuz bir problem yaşanıyorsa ve sorununuza çözüm arıyorsanız makalemizi okumaya devam edebilirsiniz.

Swarm, 2014 senesinde Foursquare aracılığıyla yayına giren sosyal platformdur. Swarm’de kullanıcılar bulundukları yerin bildirimlerini yaparlar. Birbirleriyle uygulama üzerinden arkadaş olan kullanıcılar check-in yaparak birbirlerinin nerede olduklarını öğrenebilir. Ayrıca uygulama üzerinden kullanıcılar birbirlerine mesaj gönderebilmektedir. Swarm, iOS, Android, Windows Phone 8.1, Windows Phone 10 platformları üzerinden kullanılabilmektedir.

Daha önce Swarm’ın yaptığı işlevler Foursquare uygulaması aracılığıyla yapılmaktaydı fakat Foursquare yer bildirimleri için ayrı olarak Swarm uygulamasını yayınlamıştır. Uygulamada yer bildirimi sırasında cihaz konumunun açık olması şarttır. Bir yer bildirimi yapıldığında aktif üyenin bulunduğu gerçek konum da yer bildirimiyle birlikte gözükmektedir. Bir mekanda en fazla check-in yapan kişi mekanın önderi yani majörü olmaktadır.

Swarm Müşteri Hizmetleri Numarası

Swarm çağrı merkezi numarası var mı? Bu bölümde Swarm müşteri hizmetleri ile ilgili bilgi vereceğiz. Yaşamış olduğunuz poblemleri iletebileceğiniz bir Swarm çağrı merkezi numarası ne yazık ki bulunmamaktadır. Bundan dolayı eğer bir sorun yaşadıysanız ve çözüm arıyorsanız Swarm’a yalnızca mail adresi yoluyla ulaşabilmeniz olabilecek gözükmekte. Bu mail adresinden destek bildirimi oluşturabilir veya detsek bölümünden yaşamış olduğunuz soruna çözüm arayabilirsiniz.

Swarm destek bölümünden uygulama kullanımı, hesabınızla alakalı sorunlara, konumlarla alakalı sorunlara, ticari Foursquare poblemlerina ve uygulamayla alakalı sorun bildirme kısmına varabilirsiniz. İlgili başlık altından sorununuzla alakalı yönergeleri uygulayarak yaşamış olduğunuz probleme çözüm üretebilirsiniz.

Swarm Destek Şikayet Hattı

Diğer taraftan yaşamış olduğunuz poblemleri ve poblemlerinızı nasıl çözdüğünüzü yorumlar bölümünden bizlerle paylaşarak diğer kullanıcılara da yardımcı olabilirsiniz.

Swarm uygulamasının bir Swarm çağrı merkezi iletişim telefon numarası ne yazık ki bulunmamaktadır.

Eğer Swarm ile ilgili destek almak isteğe göre uygulamadaki Yardım bölümünden talep formu doldurup destek talebi isteyebilirsiniz yada aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı aracılığıyla ingilizce destek merkezine gidebilir, yardım alabilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan mail adresiyle de Swarm’le görüşme sağlayabilirsiniz. Sorununuza herhangi bir yanıt bulamazsınız sitemizde aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere yaşadığınız sorunu anlatabilir, destek alabilirsiniz.

Swarm müşteri hizmetleri adlı makalemizi okuduktan sonra makale ile ilgiliki düşüncelerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. Diğer makalelerimize de göz atarak müşteri hizmetleri numaraları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Swarm İletişim Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: swarm iletişim bilgileri, swarm telefon no, swarm irtibat tel, swarm canlı destek, swarm müşteri temsilcisi, swarm şikayet hattı, swarm müşteri hizmetleri, Swarm çağrı merkezi numarası, Swarm müşteri hizmetleri numarası, Swarm iletişim hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu