Müşteri Hizmetleri

Süvari Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Süvari Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Süvari Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Süvari Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Süvari Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Süvari çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Süvari müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Süvari şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Süvari müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Süvari 1967 senesinde kurulmuştur, 1997 senesinden bu yana perakende satış hizmeti vermektedir. Genel olarak Süvari, bir erkek giyim markasıdır. Dünya üzerinde toplamda 9 ülkede 144 mağazası ile faaliyetlerini sürdüren Süvari, kaliteli ürünleri ve güncel modaya uygun tasarımları ile bir çok birinin tercihi olmuş durumdadır.

Erkek giyimine adeta bir devrim yaratan Süvari’de bir çok ürün kategorisi bulunmaktadır. Bu kategorileri sıralayacak olursak; gömlek, ceket, damatlık, mont, pantolon, takım elbise, tişört, yelek, ayakkabı, cüzdan, çorap, iç giyim, kemer, kol düğmesi, kravat, papyon, parfüm.

Süvari Çağrı Merkezi Numarası

1967 senesinde giyim sektörüne ayağını basan firmamız, ilk olarak sektörde hazır giyim toptancısı olarak yer almıştır. Yıllar içinde edindiği bilgiler ve tecrübeler ile perakende olarak üyelerine hizmet sunmaya devam etmiştir. Türkiye üzerinde verdiği hizmetle müşterileri aracılığıyla vazgeçilmez bir mağaza olmuştur. Onlarca mağaza ve yüzlerce çalışan ile ürün hizmetlerine kesintisiz bir biçimde devam etmektedir. Yurt içinde verdikleri hizmetlerin bunun yanında Yurt dışında da Türkiye’yi temsil eden mühim markalardan biri olmuştur. 9 ülkede hizmetlerini sürdüren Süvari, ülkeler arası bir marka olmaktan gurur duymaktadır. Erkeklerin özel ve iş yaşamında daima yanında olan bir firma olmuştur. Kıyafetlerde, ayakkabılarda ve aksesuarlarda firmamız değerini her zaman ön planda tutarak üretim planı oluşturmuştur. Süvari çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Günümüzün moda eğilimlerine ve teknolojik gelişmelere uygun çalışmalarla üyelerimiz için ürünlerimizi üretmekteyiz. Ayrıca üyelerimizin tatminiyetini her zaman ön planda tutarak çalışmaktayız. Müşterilerimiz aracılığıyla bizlere iletilecek olan talep ve istekleri doğru bir biçimde analiz edip servislerimizi o yönde geliştirmekteyiz. Bu noktada bizlere ulaşabilmeniz için Çağrı merkezi servisimiz kullanıcılarımız için aktif edilmiştir. 0850 360 97 88 numaralarını tuşlayarak bizlere varabilirsiniz.

Süvari Müşteri Hizmetleri Numarası

Süvari aracılığıyla aldığınız tüm ürünler alanında uzman çalışma ekibi ile üretilip kaliteden asla ödün verilmeden sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Fiziksel ve sanal mağazalarımızdan yaptığınız alışverişlerin ardından kafanızda oluşabilecek her türlü soru işaretini giderebilmeniz adına firmamızın müşteri hizmetleri kullanıma açılmıştır. Yukarıda dile getirdiğimiz numara ile mesai saatleri içinde bağlanabilirsiniz. Böylelikle talep, istek ve soru işaretlerinizi bizlere iletebilir, uygun çözüm metotlarını öğrenebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Süvari müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Süvari Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri servisi ile Süvari bir çok hizmetini sizlere sağlamaktadır. Kargo takibi, ürün sorgulama gibi servislerin yanında müşteri hizmetleri ile birebir temasa geçmeniz olabilecekdür. Çalışma saatleri içinde alanında uzman ve donanımlı çalışma ekibine varabilirsiniz. Yukarıda gösterilen numara ile müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Süvari müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Süvari Şikayet Hattı

Süvari karşı karşıya geldiğınız tüm poblemleri bi hayli hızlı ve kolay bir biçimde çözüme ulaştırabilmek adına şikayet hattını görülmektedirmıştır. Satın alma işlemleri aşamasında yahut ürün kullanımı sırasında oluşan problemlerinizi ortadan kaldırmak adına şikayet hattımızın sizlerin hizmetindedir. 0850 360 97 88 numaraları ile bizlere varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Süvari müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Süvari şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Süvari’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Süvari ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, internet üzerinden vermiş olduğunuz siparişlerin durumunu öğrenebilir, iade ve değişim ile ilgili destek alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Süvari Çanta Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 360 97 88

Arama Kelimeleri: süvari çanta iletişim bilgileri, süvari çanta telefon no, süvari çanta irtibat tel, süvari çanta canlı destek, süvari çanta müşteri temsilcisi, süvari çanta şikayet hattı, süvari çanta müşteri hizmetleri numarası, süvari çanta çağrı merkezi numarası, süvari çanta iletişim numarası, süvari çanta çağrı merkezi, süvari çanta müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu