Başvurular

Sütaş Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Sütaş Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Sütaş Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Sütaş Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Sütaş Güncel İş İlanları ve İş Başvurusu

Sütaş; Bursa ilimizin Karacabey beldesinde ” Süt Aşkıyla ” sloganıyla 1975 senesinde kurulmuş olan bir firmadır. Süt ve süt ürünleri alanında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Ülkemizin süt ve süt ürünleri üretim ve pazarlamasının önder markaları içinde olan Sütaş, yeni yılla birlikte bünyesine çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Sütaş aracılığıyla yayına giren iş ilanları, iş olanakları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi detayları makalemizde bulacaksınızdır.

Sütaş Personel, Eleman, İşçi, Şoför Alımı 2021

Sütaş; Türkiye genelinde 5000 den fazla insana istihdam sağlamakla birlikte, sevkiyat ve üretim aşamasında görevlendirmek üzere; Karacabey, Aksaray ve Tire tesisleri ile ülke genelindeki binlerce sevkiyat ve pazarlama ağına yeni eleman alımı yapmayı planlamaktadır. Bunun bunun yanında yakın günlerde yurt dışı faaliyetlerinde görevlendirmek üzere çok sayıda nakliye ve satış elemanlarınıda bünyesine katmayı hedeflemektedir.

Sütaş Güncel İş İlanları 2021

Sütaş Gıda şifrketi aracılığıyla alımı yapılması hedeflenen ve yayımlanması beklenen iş ilanları içinde; sevkiyat elemanı, üretim operatörü, dolum ve paketleme elemanı, insan kaynakları personeli, mekanik teknisyeni, plasiyer, süt kalite kontrol memuru, yazılım uzman kişilerı, kalite kontrol uzmanı, denetim uzmanı, gıda mühendisi, stajyer, distribütör satış yöneticisi, çay servis elemanı, garson, makine mühendisi, şoför, biyolog, engelli personel, eski hükümlü personel gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Sütaş İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Sütaş şifrketinda çalışma istiyorum diyorsanız, önceden hazırlamış olduğunuz CV’nizi şirketin insan kaynakları departmanı mail adresine “hr@sutas.com.tr” gönderebilir yada aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu linki aracılığı ile açık iş pozisyonlarını görebilir, size uygun olan iş ilanlarına online olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Sütaş stajyer başvurusu yaparak geleceğe yönelik firmada kariyer yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Yapılan başvurular İK departmanı aracılığıyla incelenmekte ve başvurunuza istinaden oluşacak boş kadrolar için sizlerle iletişime geçilecektir.

Sütaş iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu