Başvurular

Susuz ve Özkonak Belediyeleri Santral Operatörü ile Sekreter Alımı 2022

Susuz ve Özkonak Belediyeleri Santral Operatörü ile Sekreter Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Susuz ve Özkonak Belediyeleri Santral Operatörü ile Sekreter Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Susuz ve Özkonak Belediyeleri Santral Operatörü ile Sekreter Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Susuz ve Özkonak Belediyeleri Santral Operatörü ile Sekreter Alımı

İki farklı Belediye İŞKUR iş ilanları üzerinden kamu personeli alımı paylaşımı yaptı. 3 farklı ilanlar yayınlayan belediyeler ilanlarını bir araya getirdik. Telefon santral operatörü alımı ve sekreter alımı yapacağını ilan etti.

Susuz Kasaba Belediyesi Personel Alımı

Susuz Belediyesi aracılığıyla İŞKUR üzerinden paylaşılan ilanlara göre ilanda kamu personeli temini yapılacağı bilgisi verildi. 2 farklı ilan şeklinde yayına giren işçi alımı ilanında 1 adet sekreter alımı yapılacağı bilgisi verildi.

Özkonak Belediyesi Personel Alımı

Özkonak Belediyesi aracılığıyla İŞKUR üzerinden paylaşılan ilanlara göre 2 farklı unvanda personel alımları yapılacak olup 4 adet Diğer Sıhhi Tesisat İşçileri Ve Boru Tesisatçıları, 1 Telefon Santral Operatörü alınacağı açıklanmıştır.

Başvuru Şekli ve Yeri

Başvuru yapacak adaylar için öz konak ilanına başvuru yapacaklar için 00006407861 ve 00006407924, Susuz Belediyesi başvuru yapacaklar için 00006407624 iş ilan numarasını giriş yaptıktan sonra iş ilan numaralarını aratarak online olarak elektornik ortamda gerçekleştirile bilecektir. Online dışı yapılacak başvurular Alo 170 hattı üzerinden yahut il şube müdürlüklerine yapılacaktır.

Başvuru Genel Şartları

Başvuru yapacak adayların öğrenim şartı olarak minimum ilkokul mezunu olması,

En fazla öğrenim şartı ise lise ve dengi okullardan mezun olması,

Adayların minimum 18 yaşında en fazla 50 yaşında olma,

Mesleklerin gerektirdiği sertifikalara sahip olma,

Hangi ilin ilanına başvuru yapılacaksa o ilin olduğu sınırlar içinde ikamet ediyor olma şartı aranmaktadır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu