Müşteri Hizmetleri

Survivor Panorama Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Survivor Panorama Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Survivor Panorama Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Survivor Panorama Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Survivor Panorama Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Survivor Panorama, 14 Şubat 2016 tarihinden bu yana TV8 ekranlarında gündüz kuşağı programları içinde yayınlanmaktadır. Sunuculuğunu Hakan Hatipoğlu ve Nur Tuğba Algül yapmaktadır. Haftaiçi her gün canlı olarak ekranlara gelmektedir. Ayrıca program haftasonu yayını da yapmaktadır. Haftasonu programı, Semih Öztürk ve Ezgi Avcı sağlamaktadır.

Yine TV8’de yayımlanan Survivor programının kamera arkasında yaşananların paylaşıldığı, yarışma ile ilgili ve yarışmacılar ile ilgili sıra sıra yorumların yapıldığı bir talk show programıdır. Programda eski Survivor şampiyonları, eski Survivor yarışmacıları ve hafta hafta elenen yarışmacılar konuk edilip görüşleri alınmaktadır.

Survivor Panorama programının ne yazık ki bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmamaktadır. Lakin yarışma ile ilgili ve yarışmacılar ile ilgili görüşlerinizi Whatsapp aracılığıyla fotoğraf, video, ses kaydı gibi medya dosyalarıyla bildirebilirsiniz.

Survivor Panorama Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0530 165 31 83

Arama Kelimeleri:  survivor panorama iletişim bilgileri, survivor panorama telefon no, survivor panorama irtibat tel, survivor panorama canlı destek, survivor panorama müşteri temsilcisi, survivor panorama şikayet hattı

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu