Müşteri Hizmetleri

Survivor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Survivor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Survivor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Survivor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Survivor Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Survivor, 2005 senesinden beri televizyonların en bi hayli beğeni alan programlarından biri olma özelliğini taşır. 2006 senesinden beri yapımcılığını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı, Acun Medya çatısı altında yapmaktadır. Dünyanın en zor yarışması olarak  bilinen Survivor’da yarışmacılar ortalama 4 ay adada yaşam mücadelesi vermekte. Açlık, sıcaklık ve birbirinden zor yarışmalarla savaşan yarışmacılar 4 ay adada kalmayı amaçlamaktadır.

4 ay boyunca adada onlarca zorluğa göğüs geren yarışmacılar birinci olmak için yarışıyor. Birincilik ödülü her sene olduğu gibi tam yarım milyon Türk Lirası. Yani 500.000 TL. Yıllardır Dominik adasında yapılan yarışma Türk toplumu aracılığıyla benimsenmiş, televizyon severler her akşam ekran başında heyecanla Survivor’ı takip etmektedir.

Survivor adasında yarışmacılar içinde her hafta SMS oylaması yapılmakta ve oylama sonuçlarına göre yarışmacı adaya veda etmektedir. Maalesef Survivor yarışmasının bir telefon numarası bulunmamaktadır. Aşağıda size vereceğimiz SMS numarasına desteklediğiniz yarışmacı ismiyle birlikte mesaj göndererek sizde oylamaya katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca Survivor yarışmasına katılmak için aşağıda verdiğimiz bağlantılar aracılığıyla başvurunuzu normal form olarak yahut videolu başvuru olarak yapabilirsiniz.

Survivor SMS Oy Numarası
1890

Survivor Yarışmacı Başvurusu

Survivor Videolu Yarışmacı Başvurusu

Arama Kelimeleri: survivor iletişim bilgileri, survivor telefon no, survivor irtibat tel, survivor canlı destek, survivor müşteri temsilcisi, survivor şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu