Başvurular

Sürat Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sürat Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Sürat Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Sürat Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Sürat Kargo Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Sürat Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Sürat Kargo, 2003 senesinde kurulmuş olan ülkemizin en büyük kargo firmalarından biridir. Sürat Kargo 20’yi aşkın bölge müdürlüğü, 24 transfer merkezi, 600’ü aşkın şubesi, 1500’ü aşkın araç filosu ve 4 binden fazla çalışanı ile üyelerinin gereksinimlerine anında karşılık vermek adına çalışmalarına sürdürmektedir. Sürat Kargo ile çalışmak isteyen vatandaşlarımız Sürat Kargo şubeleri sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, kaça kadar açık merak etmektedir. Yazımız devamında Sürat Kargo çalışma saatleri, mesai saatleri, kargo sevkiyat saatleri, çalışma günleri ve teslimat saatleri bulunmaktadır.

Sürat Kargo Şubeleri Çalışma ve Açılış Kapanış Saatleri 2021

Sürat Kargo şubelerinin çalışma saatleri coğrafi konumlarına göre değişiklik göstermektedir. Doğu illerimizde bulunan Sürat Kargo şubeleri hafta içi saat 08:30’da açılır ve 18:00’da kapanır. Doğu illerimizdeki Sürat Kargo şubeleri Cumartesi günü ise 08:30’da açılır, fakat 14:00’de kapanır. Lakin batı illerimizde bulunan Sürat Kargo şubeleri hafta içi saat 09:00‘da açılır ve akşam saat 18:30‘da kapanır. Yine batı illerimizde bulunan şubeler Cumartesi 09:00‘da açılır ve öğlen 14:30‘da kapanır. Tüm Sürat Kargo şubeleri Pazar günleri ise çalışmamaktadır. Aşağıda kurum ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları bulunmaktadır.

Sürat Kargo Şubeleri Saat Kaçta Açılıyor : Sürat Kargo şubeleri hafta içi ve Cumartesi günü sabah 08:30’da açılır.

Sürat Kargo Şubeleri Saat Kaçta Kapanıyor : Sürat Kargo şubeleri hafta içi saat 18:00’de, Cumartesi günü ise saat 14:00’de kapanır.

Sürat Kargo Hafta Sonu Açık Mı : Sürat Kargo hafta sonu yalnızca Cumartesi günü hizmet vermektedir. Pazar günü tüm şubeleri kapalıdır.

Sürat Kargo Öğle Arası Açık Mı  : Sürat Kargo şubeleri öğle arası tatili yapmamaktadır. Şubeler açılış saatleri ve kapanış saatleri yani mesai saatleri içinde hizmetlerine aralıksız devam ederler.

Sürat Kargo Bayramda Açık Mı,  Çalışıyor Mu : Sürat Kargo, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde hizmet vermez. Lakin Arefe günleri açıktır.

Sürat Kargo Dağıtım / Teslimat Saatleri : Sürat Kargo gönderileri hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi ) sabah 09:00 ile akşam saat 18:00 içinde teslim etmektedir. Sürat Kargo Cumartesi günü ise saat 14:00’e kadar kargo teslimi yapmaktadır. Pazar günü ise gönderi teslimi yapılmaz.

Sürat Kargo Kurye Çağırma Saatleri : Sürat Kargo şubelere gitmeden kargolarınızı evden almanıza olanak tanımaktadır. Bunun için kurye çağırma servisini kullanabilirsiniz. Kurye çağırma saatleri ise saat 15:00 ile 18:00 arası olarak belirlenmiştir.

Sürat Kargo Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : Sürat Kargo çağrı merkezi numarası olan “0850 202 0 202” telefon numarası saat 09:00 ile 18:00 saatleri içinde hizmet vermektedir. Bu makalemizde Sürat Kargo çalışma saatleri, Cumartesi sevkiyat yapıyor mu, Pazar sevkiyat yapıyor mu, saat kaça kadar sevkiyat yapıyor ile açılış saatleri ve kapanış saatleri gibi konularda geniş bir şekilde bilgiler sunduk.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu