Müşteri Hizmetleri

Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sürat Kargo çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sürat Kargo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Sürat Kargo, Kaynak Holding aracılığıyla 2003 senesinde İstanbul’da kurulmuş bir kargo şifrketidır. Sürat Kargo’nun genel politikası müşteri tatminiyeti ve yaptıkları işi özenle yapma politikasıdır. 2012 verilene göre

Sürat Kargo’nun; 19 bölge müdürlüğü, 24 transfer merkezi, 34 nokta, 556 şube, 5 mobil şube ve 1278 araç bulunan filosuyla dünya üzerinde tam 220 noktaya gönderileri zamanında teslim etmektedir. Sürat Kargo, TTKD aracılığıyla 3 sene art arda yılın markası seçilmiştir.

Sürat Kargo Çağrı Merkezi Numarası

Süratli, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile hareket eden firma bi hayli talep görmektedir. Bu çerçevede günün ticari koşullarına uyum sağlayan bir kurum olarak çalışmaktadır. Ayrıca teknolojiyi yakında zamandan takip eden firma bunu her alana yansıtmaktadır. Bunun bunun yanında sosyal sorumluluk bilinci taşıyan firma üyelerinin ve çalışanlarının tatminiyetini arttırma misyonu ile hareket etmektedir.

Sürat Kargo’nun 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla gönderilerinizin durumu ile ilgili bilgi alabilir, size yakın Sürat Kargo şubesini öğrenebilir, kargo ücret tahmini alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde Sürat Kargo’ya bildirebilirsiniz.

Sürat Kargo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 202 0 202

Eğitim ve sürekli olarak gelişimi önemseyen firma uzman kadrosu ile çalışmakta ve bunu her alanına yansıtmaktadır. Ayrıca süratli, kaliteli ve güvenilir hizmeti sunma ilkesini benimseyerek sektöründe mühim bir yer edinmektedir. Kargoculuğa yön veren sektörünün öncüsü olma vizyonuna sahip olarak çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim

Sürat Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.
Mahmutbey Mahallesi, Soğuksu Caddesi No: 31
Bağcılar/İstanbul
0850 202 02 02

Arama Kelimeleri: sürat kargo iletişim bilgileri, sürat kargo telefon no, sürat kargo irtibat tel, sürat kargo canlı destek, sürat kargo müşteri temsilcisi, sürat kargo şikayet hattı, Sürat Kargo müşteri hizmetleri numarası, Sürat Kargo çağrı merkezi numarası, sürat kargo iletişim telefonu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu