Müşteri Hizmetleri

Sur Yapı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sur Yapı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sur Yapı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sur Yapı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sur Yapı Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sur Yapı çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sur Yapı müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sur Yapı şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sur Yapı müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sur Yapı Çağrı Merkezi Numarası

Ev sahibi olmak herkesin hayallerini süslemektedir. Evi olanlar bile yeni evde oturmak isteğini taşımaktadır. İhtiyacınıza göre ufak veya büyük evler biraz da maddi durumunuzla alakalıdir. Neticede herkes lüks konutlarda oturmak ister. Evden başka iş yeri ihtiyacı olan bireyler de bulunmaktadır. Yaptığınız işe uygun olan mağaza, ofis, dükkan gibi benzeri mekanları satın almak isteyen bireyler de bulunmaktadır. Sur Yapı senelerın kendisine vermiş olduğu tecrübe ile bir çok kullanım alanlarını lüks bir biçimde bireylere sağlamaktadır. Depreme dayanıklı, konfora uygun, kaliteli malzemeler tercih ederek bireylerin gayrimenkul sahibi olmasını sağlamaktadır. Firma faaliyetlerine 1992 senesinde başlamıştır. Birçok projeyi hayata geçirmiştir. Site, AVM projeleri, ofis, daire, dükkan projeleri ile bilinmektedir. Sizler de düşlerinize uygun olan projelerle alakalı görüşmek için çağrı merkezlerini arayabilirsiniz.

Sur Yapı çağrı merkezi numarası 444 5 787 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sur Yapı Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma bunların bunun yanında site yönetimi, AVM projeleri üretimi, kiralama, sitelerin ikinci ellerin yönetimlerini yapmaktadır. 2007 senesinden bu yana da enerji sektöründe adından söz ettirmektedir. Birçok şehirde şirketin villa, rezidans projeleri ile de karşılaşabilirsiniz. Modern bir yaşam alanına sahip olmak isteyen bireyler Sur Yapı projelerine göz atarak karar verebilirler. Ayrıca devre mülk alacak olan bireyler de 20.000 liradan başlayan fiyatlarla istedikleri devre mülke sahip olabilirler. Bunun için internet sitesindeki formu doldurmanız yeterli gelmektedir. Ev satın almak isteyenler devam eden konut veya gelecek konut projelerini inceleyebilirler. Eviniz yalnızca zaruri kullanım alanlarından oluşan mekanlar değildir. Çevre düzeni, bahçesi, oyun parkları, alışveriş merkezleri ve hatta havuzları size rahat bir yaşam sağlamaktadır. Aklınıza takılan sorular için veya yeni projeler için müşteri hizmetlerini arayabilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 444 3 770 numaralı müşteri hizmetleri siz değerli okurlarımız için oluşturulmuştur. Görüntülü görüşme yapabilmeniz de olabilecekdür.

Sur Yapı müşteri hizmetleri numarası 444 5 787 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sur Yapı Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sur Yapı ile direkt görüşme yapmak için yukarıdaki müşteri hizmetlerini aramanız yeterli gelmektedir. Ayrıca internet sayfasında bulunan bize ulaşın formunu doldurarak da görüşme sağlayabilirsiniz. 444 5 787 numarayı da arayabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızdan takip de edebilirsiniz.

Sur Yapı müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 5 787 nolu telefondan varabilirsiniz.

Sur Yapı Şikayet Hattı

Sur Yapı evleri, mekanları ve diğer kullanım alanları ile alakalı şikayeti olanlar, ödemede karşı karşıya geldiğınız sorunlar veya farklı konulardaki şikayetler müşteri temsilcilerine bildirilir. Firma şikayetleri değerlendirip en kısa bir sürede poblemlerinızı giderecektir.

Sur Yapı şikayet hattı 444 5 787 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sur Yapı müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sur Yapı şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sur Yapı Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 5 787

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Sur Yapı çağrı merkezi numarasına 444 5 787 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük Adres Bilgisi : Burhaniye Mah. Abdullahağa Cad. No: 21 34676 Altunizade Üsküdar/İstanbul

Telefon No : +90 216 556 08 00

E Posta Adres Bilgisi : [email protected]

Arama Kelimeleri: Sur Yapı iletişim bilgileri, Sur Yapı telefon no, Sur Yapı irtibat tel, Sur Yapı canlı destek, Sur Yapı müşteri temsilcisi, Sur Yapı şikayet hattı, Sur Yapı müşteri hizmetleri numarası, Sur Yapı çağrı merkezi numarası, Sur Yapı iletişim numarası, Sur Yapı çağrı merkezi, Sur Yapı müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu