Mobil Hatlar

Superonline İletişim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Superonline İletişim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, mobil hatlar bölümümüzde Superonline İletişim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma ile alakalı kampanyaları paylaştık. Superonline İletişim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanmanin detayları yazımızda..

Superonline İletişim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer siz de çeşitli sorunlar yaşıyor ve TurkcellSuperonline müşteri hizmetlerinde direk bağlanma metotları araması için ilk olarak müşteri temsilcisi numarasına bi hayli hızlıca ulaşmanız gerekiyor. 0850 222 0 222 Superonline müşteri hizmetleri numarasıdır. Bu numarayı arayarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Arama yaptıktan sonra ilk olarak 1 tuşlaması yapmanız gerekiyor.

Bu etaptan sonra sizden bağlantı numaranız istenecektir. Hangi telefon numarası üzerinden hizmet alıyorsanız bu numarayı tuşlayınız. Daha sonra ise 6 tuşlaması yapılarak goğrudan superonline müşteri hizmetlerine bağlanmak olabilecekdür.

Superonline Telefon, Faks ve Mail İletişim Bilgileri

Şirketin genel merkezi İstanbul Maltepe’de bulunmaktadır. Eğer goğrudan görüşmeye gidecekseniz Aydınlar Mahallesi İnönü Caddesi No:20 şirketin genel merkez adresidir. Görüşmeye bizzat gitmeyip telefonla görüşme sağlamak istiyorsanız bu durumda 0850 229 00 00 numarasını aramanız gerekiyor. Bu numara Superonline genel merkeze ait numaradır. Direkt olarak genel merkez personeli ile görüşme imkânı sağlar.

Superonline Fax ile evrak göndermek içinse 0850 229 75 75 numarası kullanılmaktadır. Fax işlemlerini bu numara vasıtasıyla yapılır. Turkcell Superonline iletişim işlemlerinizin genel merkez ile olan kısmını bu iletişim kanalları ile sağlayabilirsiniz. Eğer teknik destek gibi konulara gereksiniminiz var ise bu durumda çağrı merkezini aramanız çözüm yönünden daha etkili olacaktır.

Superonline Modem Kurulum, Arıza ve Teknik Destek Hattı

Superonline evde internet içi modem kurulum yahut arızaya özel bir hat mevcut değildir. Mevcut müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. Numaraya bağlandığınızda 2 tuşlaması yaparak Superonline müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz. Bu etaptan sonra müşteri numaranızı girmeniz gerekiyor. Müşteri numarası mevcut değilse TC kimlik numarası yahut cep telefonu numarası ile de işlem yapılabilmektedir.

İstenilen numaraları girdikten sonra Superonline hizmet menüsü açılacaktır. Paketler ile ilgili bilgi almak, arıza kaydı oluşturmak, şikâyet dilekçesi hazırlamak ve teknik destek için yönergeleri takip edebilirsiniz. Modem kurulumu için randevu alma işlemleri de bu kanallar aracılığı ile yapılmaktadır. Randevu talebi ardından kurulum işlemi için ekipler adresinize gelmekte ve ücretsiz bir biçimde kurulumu tamamlamaktadır.

Superonline Online İşlemlerde Yapılan İşlemler

Superonline işlemler ile yapılabilecek bir çok işlem mevcuttur. Bu işlemlerin bir kısmı telefonda teyit gerektirdiği için müşteri hizmetlerine bağlanmanızı gerektirebilir. Online kanallar vasıtasıyla yapılacak işlemler şu biçimde sıralanabilir:

 • Fatura ödeme işlemleri
 • Taahhüt verme ve taahhüt süresi uzatma işlemleri
 • Paket seçimi ve değişimi işlemleri
 • Her türlü başvuru işlemleri
 • Kampanya takibi ve size uygun kampanyaları görme.
 • Müşteri hizmetlerine bağlanma ve sorun bildirme

Superonline Sosyal Medya Hesapları

Turkcell Superonline bir çok sosyal platform kanalında profile sahiptir. Sosyal paylaşım sitesi Facebook aracılığı ile Superonline sayfasına ulaşmak için yapmanız gereken kullanıcı araması @turcellsuperonline olacaktır. Bu aramayı yaptığınızda Sosyal paylaşım sitesi Facebook profiline varabilirsiniz. Aynı biçimde Instagram platformunda da kullanıcı adı aynıdır. Superonline şifrketina ait Youtube kanalı da mevcuttur. Buradan reklam filmlerine, kampanya detaylarına ve diğer detaylara varabilirsiniz.

Superonline Yardım ile Yapılan İşlemler

Superonline yardım işlemleri için buraya tıklayabilirsiniz. Karşınıza Superonline yardım sayfası çıkacaktır. Bu sayfa aracılığı ile bir çok soruya yanıt bulacaksınızdır. Yardım almak istediğiniz konuyu belirledikten sonra konulara özel soru yanıtları inceleyebilirsiniz. Turkcell Superonline yardım aracılığı ile yardım alabileceğiniz alanlar şu biçimdedir:

 • Modemler ile ilgili teknik bilgiler
 • İnternet ve internet hizmetleri
 • Superonline TV hizmetleri
 • Ev telefonu ücretlendirme detayları
 • Fatura ödeme gibi müşteri hizmetleri ile yapılabilecek işlemler
 • Taahhütler ve bunlarla alakalı dokümanlar
 • Akıllı ev çözümleri
 • Statik IP ile alakalı destek.

Superonline Şikâyet Hattı ve WhatsApp Hattı

Superonline WhatsApp hizmeti sunmuyor. Bunun yerine iletişim numaralarından çağrı merkezini arayarak işlemleri tamamlamak olabilecek. Hızlı bir biçimde temsilciye bağlanarak sorunu dile getirebilirsiniz. Eğer şikayetleriniz için yeterli çözüm bulamıyorsanız bu durumda internet üzerindeki şikâyet yazılabilen siteleri tercih ederek şikâyette bulunabilirsiniz. Buraya yazılan şikayetlere dönüş oranı %100’e kadar ulaşabilmektedir.

Superonline Müşteri Temsilcisini Aramak Ücretli Mi?

Superonline müşteri temsilcisi aramak ve Çağrı merkezi ücretlendirmesi her aktif üyenin kendi tarifesi üzerinden gerçekleşiyor. Tarifenizdeki paket durumunuza göre bir ücretlendirmeye tabi tutulabilirsiniz. Eğer mevcutta konuşma paketiniz var ise bu görüşmeler konuşma paketinden düşecektir.

Paketiniz mevcut değilse bu durumda standart dakikalık ücretler kesilecektir. Yurt dışı aramalarında ise yine mevcut tarifenize göre yurt dışı dakika fiyatından işlem yapılacaktır. Herhangi bir farklı ücret ödenmesi söz konusu değil.

Superonline Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Superonline bir evde internet hizmet sağlayıcısı olduğu için her an ulaşılması gereken bir şirkettir. Bu durumun farkında olan şirket yetkilileri çağrı merkezi hususunda yüksek bütçeler ayırıyor ve üyelerine kaliteli hizmetler sunuyor. 7 gün 24 saat boyunca çağrı merkezi ile görüşme sağlamanız olabilecekdür. Gün sonu saatlerini tercih ettiğiniz taktirde müşteri hizmetlerine bağlanmanız daha kolay olabilir.

Superonline Canlı Destek Nasıl Yapılır?

Superonline Canlı destek hizmeti online işlemler sayfasından sunulmaktadır. Online işlemler bölümüne girerek buradan destek alabilirsiniz. Eğer bu sayfadan iletişime geçemezseniz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Bireysel müşteriler ile kurumsal müşteriler için çağrı merkezleri değişiklik göstermektedir.

Eğer superonline kurumsal bir üyeyseniz ve şirket hatlarınız için arama yapıyorsanız bu durumda 0850 222 1 222 numarasını aramanız gerekiyor. Bu hattı arayarak siz de firmanıza ait Superonline hizmetleri ile ilgili poblemleri çözüme kavuşturabilirsiniz. Superonline canlı destek hizmeti sunmasa da 24 saat boyunca çağrı merkezinden iletişime imkân tanımaktadır. Bu yolla sorunlara çözüm aramanız daha kolay bir hal alabilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu