Müşteri Hizmetleri

SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Superfresh çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Superfresh müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Superfresh şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Superfresh müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Superfresh Çağrı Merkezi Numarası

Superfresh, 1990 senesinden beri Türkiye’de dondurulmuş yiyeceğin ileri gelen markası olarak ürünlerini üyelerinin beğenisine sağlamaktadır. Et ürünleri, su ürünleri, unlu mamuller, patates çeşitleri, kroket çeşitleri, tatlılar, pişirmeye hazır halde paketlenen sebze-meyve çeşitleri ve tonbalığı gibi ürün gamı bi hayli geniş olan markamız, lezzeti ve değeri ile her zaman tercih sebebi olmaktadır. Müşterilerimizin beğenisine her zaman büyük özveri ve saygıyla sunduğumuz dondurulmuş gıda ürünlerimizin arkasında her daim yer almaktayız. Müşterilerimiz olarak, herhangi bir problemle karşı karşıya geldiğınızda yahut ürün ve markamız ile alakalı detaylı bilgiye ulaşmak istediğinizde, çağrı merkezimizle hizmetinize her daim açığız. Her türlü soru ve isteklerinize yanıt bulmak için 7/24 hizmet sağlamakta olan çağrı merkezimizden bize varabilirsiniz.  Müşteri iletişim merkezimiz ile bağlantı kurmak için +90 (212) 567 15 67 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Superfresh çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Superfresh Müşteri Hizmetleri Numarası

Superfresh, günlük hayatın koşuşturması içinde hepimizin ihtiyacı olan ekonomik, lezzetli, güvenilir ve pratik gıda gereksinimini karşılaması sebebiyle sofraların vazgeçilmezi olmaktadır. Ürünlerimizi internet aracılığıyla yahut en yakınınızdaki marketlerden temin edebilirsiniz. Ürünlerimizin değerine verdiğimiz önem kadar, üyelerimizin geri dönüş ve tatminiyetine de önem vermekteyiz. Herhangi bir istek ve problemle alakalı görüşmek istediğinizde çağrı merkezimize varabilirsiniz. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz, sizin her türlü ürün ile alakalı sıkıntılarınıza çözüm bulabilmek için hattımızın diğer ucunda sizleri beklemektedir.  Müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0850 209 16 16 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir operatör yardımı ile bağlantı kurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Superfresh müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Superfresh Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Superfresh müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız 0850 209 16 16 numaralı Kerevitaş tüketici danışma hattına bağlanarak bize varabilirsiniz. Bu hattı arayarak direk müşteri hizmetleri görevlisi ile görüşmenizi uygulayabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Superfresh müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Superfresh Şikayet Hattı

1990 senesinden beri aktif olarak Türkiye’de bulunan ve her zaman önder olan markamız, bu başarısını ürün değerine ve müşteri ilişkilerine verdiği öneme borçludur. Superfresh şikayet hattı, siz kıymetli üyelerimizin yaşadığı her türlü problemi paylaşmanız ve bizlerin de çözüm bulması için hizmetinize sunulmaktadır. İrtibat bürosu yahut müşteri ilişkileri aracılığı ile bize ulaşabileceğiniz gibi https://www.kerevitas.com.tr/tr/iletisim linki üzerinden form doldurarak mesajınızı merkezimize iletebilirsiniz. Mail yolu ile ulaşmak isteğe göre Kerevitaş çağrı merkezi iletişim e-posta adresimiz olan [email protected] adresine dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Superfresh müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Superfresh şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Superfresh Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Superfresh çağrı merkezi numarasına 0850 209 16 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

Tel : +90 (212) 567 1 567

Merkez

Adres: Kısıklı Mahallesi Yenişen Sokak Yıldız Holding B Blok Apt. No:8 B/1 Üsküdar İstanbul

Tel: 0850 209 16 16
Fax: 0212 676 01 29
Mail: [email protected]

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Superfresh iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Superfresh sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Superfresh iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Superfresh iletişim bilgileri, Superfresh telefon no, Superfresh irtibat tel, Superfresh canlı destek, Superfresh müşteri temsilcisi, Superfresh şikayet hattı, Superfresh müşteri hizmetleri numarası, Superfresh çağrı merkezi numarası, Superfresh iletişim numarası, Superfresh çağrı merkezi, Superfresh müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu