Müşteri Hizmetleri

Süper Bulmaca Başvuru İletişim Telefon Numarası

Süper Bulmaca Başvuru İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Süper Bulmaca Başvuru İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Süper Bulmaca Başvuru İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Süper Bulmaca Başvuru İletişim Telefon Numarası

Bir ekonomi kanalı olan Bloomberg’te hafta içi ger gün seyircilerle buluşan Süper Bulmaca Türkçe’ye olan katkısıyla seyircilerden tam not almış durumda. Sunuculuğunu Alper Ateş’in yaptığı Süper Bulmaca, Alper Ateş’in sıcak kanlılığı ve kaliteli kişiliği ile yarışmacılarla hoş sohbet biçimde ilerlerken televizyon başındaki insanlara da güze ve keyifli yarışma programı sunuyor. Farklı bir formatta ekranlara gelen Süper Bulmaca’ya başvurunuzu özgeçmişinizin ve fotoğrafınızın bulunduğu bir mail göndererek veya başvuru formunu doldurarak rahatlıkla iletebiliyorsunuz. Tek başınıza başvuru yapabileceğiniz gibi ekip(aile, akraba, arkadaş) olarak da yarışmaya başvuru uygulayabilirsiniz. Ekip olarak yapılan başvurularda yarışmacılar birbirini tanıdığı için yarışmaveyaha bi hayli hızlı uyum sağlayıp, seyirciler için daha keyifli bir program ortaya çıkmasına büyük katkı sağlıyorlar.

Süper Bulmaca dört ana turdan bir araya gelmektedir. İlk turda bir kısmı boş olarak gelen sözcükleri en bi hayli hızlı ve doğru bir biçimde tahmin etmek gerekiyor. Kelime haznesi geniş olan yarışmacılar bu etapta pek zorluk çekmiyor. İlk etap 15 sorudan bir araya gelmektedir. Yarışmacıların zorlandığı kısımlarda Alper Ateş gülünç ve içten bir biçimde yardımcı olarak ipucu veriyor. İkinci turda ise sorulan sorulara yanıt vererek ekrandaki kelime ve ya cümleyi bulmaya çalışıyorsunuz. Bu etapta da puan kazanabilmek için butona ilk basarak doğru cevabı vermeniz gerekiyor. Eğer yarışmacı yanlış bir yanıt verirse aynı soru için yanıt verme hakkını kaybediyor. Yarışmacıların yanıtlayamadan geçirdikleri her zaman diliminde boş olan harflerden biri açılarak sorunun doğru bilinmesi durumunda alınacak puanın 5 puan azalmasına neden oluyor. Üçüncü turda harfleri karışık olarak verilen kelimeyi en kısa bir sürede doğru olarak bulan yarışmacı puanı almaktadır. Üçüncü turun son üç sorusunda yarışma biraz daha zorlaşarak bilinmesi gereken soru iki ve veyaha fazla kelimeden oluşacak biçimde ayarlanmaktadır. Geldik final tur olan dördüncü tura. Bu turda mühim olan karışık olarak verilen harflerden kelime türetmek. Türetilen kelime ne kadar uzun olursa alınacak puan da o miktarda artmaktadır. Ayrıca bu harflerden oluşan en uzun bir ve ya bir kaç kelime bulunmaktadır. Anahtar kelime olarak adlandırılan bu sözcüklerden herhangi birini bulan yarışmacı 100 puan alarak avantaj elde etmektedir. Anahtar sözcüklerden biri bulunduktan sonra diğer anahtar sözcüklerden biri bulunduğu zaman 100 puan alınmamaktadır. Yani her gelen karışık harfler için anahtar kelime bir defaya mahsus olmaktadır. 100 saniye boyunca devam eden her bölümde yarışmacılar sırayla kelime üretmeye çalışmaktadır. Bu turda kısa bir sürede yüksek puanlar kazanılabildiği için son ana kadar yarışmadan kopmamak ve dikkatli olmak gerekiyor. Yarışma neticesinde gün birincisi belirleniyor ve hafta finaline katılmaya hak kazanıyor. Hafta birincisi de ay finaline katılıp yarışmayı kazanırsa para ödülü almaya hak kazanıyor. Ailece izleyebileceğiniz bu program Bloomberg’te hafta içi her gün sizlerle buluşuyor. Ek olarak aşağıdaki başvuru formundan veya mail adresinden başvurunuzu iletebilirsiniz. Öncelikle formu doldurmanızı öneririz.

Süper Bulmaca Bloomberg Başvuru İletişim Telefon Numarası Mail Adresi

Bireysel Başvuru
Grup Başvurusu

bulmaca@bloomberght.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu