Müşteri Hizmetleri

SunExpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SunExpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde SunExpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. SunExpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

SunExpress Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SunExpress çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde SunExpress müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden SunExpress şikayet hattına ulaşabilirsiniz. SunExpress müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

SunExpress, 1989 senesinde Antalya merkezli olarak kurulmuş havayolu taşımacılık şifrketidır. SunExpress, Antalya üzerinden Avrupa’ya uçuşlar düzenlemekteydi. Ardından İzmir ve İstanbul merkezlerini açarak uçuş noktalarını genişletmiştir. İlk kez Anadolu illerinden Almanya’ya tarifeli uçuş düzenleyen şirket SunExpress’tir.

SunExpress’in dünya üzerinde toplamda 107 noktaya tarifeli uçuşu mevcuttur. Filosunda toplam 69 uçağı mevcuttur. SunExpress bir alman şirketi ile Türk Hava Yollarının ortak şifrketidır. En çok uçuşu Almanya üzerinden gerçekleştirmektedir. Merkezleri; Adnan Menderes Havalimanı (İzmir),  Sabiha Gökçen Havalimanı (İstanbul) ve Antalya Havalimanı’dır.

SunExpress Çağrı Merkezi Numarası

SunExprss havacılık sektörünün en mühim temsilcilerinden biridir. Türkiye ile bir çok ülke içinde hava köprüsü kurmuş aktarmasız uçuşlarla üyelerine hizmet vermektedir. Türk- Alman iş ortağıdır. Türkiye’ deki merkezi yurdumuzda turizmin başkenti sayılan Antalya’dır. Almanya’daki merkezi ise Frankfurt’tur. Özellikle Avrupa ile Türkiye içinde uçuş filolarını gün geçtikçe yükseltmektadır. 30 yıldan fazla bir süredir üyelerine başarılı çalışanlarıyla birlikte hizmet vermekte, değerini üyelerine daha iyi hizmet verme düşüncesiyle sürekli olarak kendini yenileyen müşteri tatminiyetini üst düzeyde önemseyen bir şirkettir. SunExpress çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sunexpress Müşteri Hizmetleri Numarası

SunExpress, emniyet ve kaliteyi en  mühim iki konusu olarak dikkate alır. Müşteri tatminiyetini değerinin gereği olarak önemser ve her hususta üyelerine yardımcı olmaktadır. SunExpress’ i 444 0 797 çağrı merkezi numiçinden arayabilir her türlü bilgi ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Çağrı merkezi numarasını aradığınızda size rezervasyon ve bilgi hususunda yol gösterecek müşteri temsilcisiyle karşılaşacaksınız. Kalite standartları gereği görüşmeniz kayıt altına alınıp müşterilere daha iyi hizmet vermek adına kullanacaklardır. Aramalarınızda yoğunluktan dolayı bir müddet bekleyebilirsiniz fakat SunExpress seyahat şirketi size dönüş yapacaktır. İsterseniz uçuş rezervasyonlarınızı müşteri temsilcisiyle birlikte uygulayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi SunExpress müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

SunExpress Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Özellikle Avrupa uçuşları düzenleyen SunExpress Avrupa merkezlerinde bulunan üyelerine de daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için telefon numaralarını paylaşmaktadır. Bu numaraları aradığınızda rahatlıkla bilgi ve rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için SunExpress müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Doğuş Otomotiv Şikâyet Hattı

SunExpress’ in hedefi üyelerine kaliteli bir hizmet sağlamaktadır.  Bunun için müşterilerden gelen her türlü şikayet, öneri ve tatminiyeti önemser. SunExpress ile iletişime geçip öneri, dilek ve şikâyet formunu doldurup iletebilirsiniz. İletilen her mesak SunExpress sistemine düşer kaydedilir, değerlendirilir ve yanıtlanır. Ayıca WhatsApp’ taki 0541 444 0797 numaradan da varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan SunExpress müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri SunExpress şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

SunExpress’in 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve yurtdışında bulunan merkezleri için çağrı merkezi iletişim telefon numaraları bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla bilet rezervasyon işlemlerinizi yapabilir, bilet değişikliği ve iptali yapabilir, biletiniz ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

SunExpress Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Türkiye: 444 0 797
Almanya: 01806-95 95 90 (Almanya sabit hatlarından 20 cent/çağrı; cep telefonlarından max. 60 cent/çağrı)
Avusturya: 0820-898 797 (0,20 €/dak.)
İsviçre: +41 900 444797 (0,36 CHF/dak.)
Danimarka: 0787 72825 (0,049 €/dak.)
Finlandya: 0931579405 (0,049 €/dak.)
Hollanda: 020 811 0777 (0,039 €/dak.)
Fransa: 0821 770193 (0,12 €/dak.)
Norveç: 800-11263 (Ücretsiz)
İsveç: 08-50 639542 (Servis sağlayıcıya bağlı)
İtalya: 06 976 285 70 (0,039 €/dak.)
Birleşik Krallık: 020 349 985 70 (0,039 €/dak.)
Belçika: 02 808 59 46 (0,039 €/dak.)
Diğer Ülkeler: 00 90 – 444-0-797

Arama Kelimeleri: sunexpress iletişim bilgileri, sunexpress telefon no, sunexpress irtibat tel, sunexpress canlı destek, sunexpress müşteri temsilcisi, sunexpress şikayet hattı, sunexpress müşteri hizmetleri numarası, sunexpress çağrı merkezi numarası, sunexpress iletişim numarası, sunexpress çağrı merkezi, sunexpress müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu