Bilgi Arşivi

Sumitomo Rubber İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Sumitomo Rubber İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Sumitomo Rubber İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Sumitomo Rubber İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Sumitomo Rubber İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Sumitomo Rubber’da çalışmak isteyenlere müjde! Sumitomo Rubber iş ilanları, iş başvurusu ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1909 senesinde Japonya’nın ilk modern lastik fabrikası olarak kurulan Sumitomo Rubber, ilk kez araba lastiği üretimine başladı. Daha sonra İngiltere, Almanya ve Fransa gibi Avrupa ülkelerinde çok sayıda fabrika ve Ar-Ge merkezi satın alan şirket büyümesine hız kattı.

1995 senesinde bir deprem sonucu kapanan ana fabrikasının yerine 18 yılda toplamda 5 fabrika daha açarak Tayland’dan Brezilya’ya kadar tüm Dünyaya yayılan Sumitomo Rubber, çeşitli lastik markaları ile yaptığı anlaşmalar ile gücüne güç kattı.

Ülkemizde de birden fazla lastik markasının üretimini gerçekleştiren Sumitomo Rubber, bu bağlamda Dünya lastik sektörünün kilit oyuncuları içinde bulunmaktadır.

Sumitomo Rubber İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSumitomo Rubber İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sumitomo Rubber İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sürekli olarak arttırdığı fabrika ve müşteri sayısı ile gün geçtikçe daha çok personele ihtiyaç duyan Sumitomo Rubber, bu bağlamda ülkemizdeki personel alımlarını kariyer.net ve LinkedIn adresleri üzerinden gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net adresinde bulunan 20’den fazla iş ilanına bi hayli hızlıca başvuruda bulunmak için adrese girerek bir hesap oluşturmalı ve güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba yüklemelisiniz.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz. Bu yükleme işleminden sonra Sumitomo Rubber’ın tüm iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer seçenek olarak LinkedIn platformunu da kullanmanız olabilecek. LinkedIn platformu ülkemizde son senelerde bi hayli bilinir hale gelen ülkeler arası bir kariyer ve iş platformudur. Bu platform üzerinden iş başvurusu yapmak için de gereksiniminiz olan tek şey bir hesap oluşturmak.

Hesap oluşturup, sizden istenen bilgiler ile üyelik hesabınızı doldurduktan sonra arama kutusuna Sumitomo Rubber yazarak şirketin tüm iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Sumitomo Rubber şifrketi bunun bunun yanında resmî web sitesine bulunan İnsan Kaynakları Bölümü içinde paylaşımı yaptığı İş Başvuru Formu aracılığı ile de işçi alımı yapmaktadır.

Linkini yazımızın devamında bulabileceğiniz bu formu doldurarak Sumitomo Rubber’a genel iş başvurusunda bulunmanız olabilecek.

Kariyer.net adresinde bulunan tüm ilanları sitemizde çıkmadan ve vakit kaybetmeden basit bir şekilde incelemek için aşağıda bulunan tablo ve linkleri kullanabilirsiniz.

Sumitomo Rubber İş İlanları

Sumitomo Rubber, resmi internet adresinde bulunan insan kaynakları sayfası aracılığı ile adaylardan beklentilerini ve sunduğu çalışma olanaklarını detaylıca aktarır. Buna ek olarak bu sayfanın en alt bölümünde bulunan İş Başvuru Formu aracılığı ile de şirkete iş başvurusunda bulunmanız olabilecek.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Satış Sonrası Hizmetler Mühendisi Ankara
2 Mekanik Bakım Onarım Teknisyeni Çankırı
3 Customs Clearance Responsible Çankırı
4 Pişirme ve Kalıp Mühendisi Çankırı
5 Elektrik Bakım Onarım Teknisyeni Çankırı
6 Çalışma İlişkileri Sorumlusu (Hukuki İşler) Çankırı
7 Yardımcı Tesisler Mekanik Teknisyeni Çankırı
8 Teknik Departman Mühendisi Çankırı
9 Japonca Tercümanı Çankırı
10 Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Çankırı
11 Gümrükleme Sorumlusu Çankırı
12 Mechanical Maintenance Engineer Çankırı
13 Hammadde Satın Alma Sorumlusu Çankırı
14 Endüstri Mühendisi Çankırı
15 After-Sales Services Responsible Ankara
16 Üretim Planlama Müdürü Çankırı
17 Kalite Kontrol Mühendisi Çankırı
18 Electrical Maintenance Engineer Çankırı
19 Üretim Teknikleri Mühendisi (Proses) Çankırı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu