Başvurular

Sulusaray Belediyesi En Az İlkokul 3 Personel Alımı 2022

Sulusaray Belediyesi En Az İlkokul 3 Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Sulusaray Belediyesi En Az İlkokul 3 Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Sulusaray Belediyesi En Az İlkokul 3 Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sulusaray Belediyesi En Az İlkokul 3 Personel Alımı

İş arayanlar için iş ilanı fırsatları hız kesmeden yayınlanmaya sürdürmekte. İŞKUR ilanları üzerinden paylaşılan son kamu personeli alımı ilanında Sulusaray bünyesine 2 farklı nitelikte 3 kamu işçi alımı yapılacak.

Tokat Sulusaray Belediye 3 temizlik görevlisi alımı yapacağını ilan etti. İŞKUR ilanına göre 18 yaşını doldurmuş adayların minimum ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

Başvuru Şartları;

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olup cinsiyet fark etmeksizin başvuru yapacak adayların 18 yaşını doldurmuş olması, minimum ilköğretim mezunu olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yapmış olması muaf olması yahut ilişiği bulunmaması gerekmektedir, adayların görevini yapmasına sağlık yönünden yahut bedensel herhangi bir engeli bulunmaması gerekmektedir.

Önemli şart olarak adayların Eski Hükümlü, Terörle karşılaşmada yaralanan yahut engelli olan adaylar başvuru yapa bilecektir.

Adayların minimum ilköğretim mezunu olması en fazla lise ve dengi okullardan mezun olması gerekiyor.

İŞKUR Başvurusu Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak adaylar için başvurular İŞKUR sistemine giriş yaptıktan sonra unvanların iş ilan numaralarını aratarak online elektronik ortamda başvurularını yapa bileceklerdir.

Personel alımı 2 adet engelli temizlik görevlisi unvanına başvuru yapacaklar için iş ilan numarası 00006340008 TMY yahut eski hükümlü temizlik görevlisi alımı için 00006340008 iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır.

Başvurular bu gün itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 5 gün içinde 18 Ekim 2021 tarihine kadar yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu