Müşteri Hizmetleri

Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Süha Turizmin kurucusu Süleyman Hamurcu ilk zamanlar babadan kalma tarlaları bankaya göstererek kredi çekti ve kamyon alarak iş hayatına atıldı. Genç yaşta o şehir senin bu şehir benim demeden direksiyon sallayarak kamyon sayısını arttırdı ve ticaret hayatına bi hayli hızlı bir giriş yaptı. Edindiği tecrübe ve çevreyle yolcu taşımacılığı sektöründe ortaklıklar elde etti. Ardından yeterli deneyim ve bütçeye sahip olduktan sonra Süha Turizmi kurdu.

Süleyman Hamurcu Süha Turizmi Kayseri’de kurduğunda tarih 4 Mayıs 2007’i göstermekteydi. İlk zamanlar 50 araçla Kayseri ve etrafında hizmet vermekteyken günümüzde araç sayısını arttırarak Türkiye’nin birden çok bölgesinde hizmet vermektedir. Araçlar modern çağa uygun biçimde dizayn edilip açık büfe ikram ürünleri, mobil internet ve canlı destek gibi birden çok özelliği desteklemektedir.

Süha Turizme ulaşabileceğiniz 0850’li telefon numarası  bulunmaktadır. Bu çağrı merkeziyle bilet işlemlerini sorgulayabilir, yolculuğunuz boyunca edindiğiniz tatminiyet ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Süha Turizm Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 250 38 38

Arama Kelimeleri: süha turizm iletişim bilgileri, süha turizm telefon no, süha turizm irtibat tel, süha turizm canlı destek, süha turizm müşteri temsilcisi, süha turizm şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu