Bilgi Arşivi

Subway İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Subway İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Subway İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Subway İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Subway İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Subway’de çalışmak isteyenlere müjde! Subway iş başvurusu, iş ilanları ve işçi alımı haberleri makalemizde.

1965 senesinde Amerika’da kurulan Subway, genelde sandviçler ve salatalar üzerinde uzmanlaşan bir franchise zinciri olarak hizmet vermektedir. Açıldığı tarihten bu yana 10 yıl içeresinde 32 işletme daha açan Subway Dünya’nın en bi hayli hızlı büyüyen franchise zinciri konumundadır.

Güncel olarak Dünya genelende 110 ülkede 44.100’den fazla şubeye sahip konumdadır. Ülkemizdeki ilk şubesini 1984 senesinde İngiltere ile aynı anda açan Subway, ülkemizde de kısa bir sürede yüz binlerce insana ulaşarak bi hayli hızlı bir popülerlik elde etmiştir.

Subway İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSubway İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Subway İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarını resmi web adresi üzerinden geçekleştiren Subway, sunduğu kariyer fırsatlarını subway.com adresinde bulunan Kariyer başlığı altında yayımlamaktadır. Subway’e iş başvurusunda bulunmak için resmi siteye giriş yaptıktan sonra sol üst tarafta bulunan kariyer yazısına tıklayıp açılan pencereden Subway’in sunduğu tüm iş olanaklarını gözlemleyebilirsiniz.

Ek olarak bazı Subway restoranları kendi ihtiyaçları ışığında tr.indeed.com gibi adresler üzerinden iş ilanı yayımlamakta.  Buna benzer ilanları kaçırmamak için aralıklı olarak sitemizi ziyaret edebilir yahut tr.indeed.com adresine giderek arama kutusuna Subway yazabilirsiniz.

Hem genel merkezindeki hem de yerel restoranlarındaki iş ilanlarını bu site üzerinden yayımlayan Subway birden fazla alanda sunduğu iş olanakları ile adaylar için güzel bir alternatif.

Subway İş İlanları

Ülkemizdeki faaliyetlerini kendi adı altında yürüten Subway’in personel alım ilanlarını resmi web sitesi üzerinden takip etmek bi hayli yararlı. Subway şubelerinin istekleri ışığında genel merkez aracılığıyla yapılan personel alımlarında site üzerinden başvuru yapmış adaylar öncelikli konumda.

Subway iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu