Müşteri Hizmetleri

Stradivarius Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Stradivarius Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Stradivarius Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Stradivarius Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Stradivarius Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Stradivarius, 1994 senesinde İspanyol merkezli olarak Indıtex bünyesinde kurulmuş giyim ve moda markasıdır. Dünya genelinde bi hayli tanınmış ve sektörünün gözde markalarından birisi olan Stradivarius, toplamda 53 ülkede bulunan 842 mağazasıyla faaliyetlerine devam etmektedir.

Stradivarius’ta onlarca ürün kategorisinde bulunan binlerce ürün çeşitleriyle üyelerine birden fazla seçenek sağlamaktadır. Stradivarius’ta bulunan genel ürün kategorileri şu biçimdedir; Giyim, aksesuarlar, lifestyle, ayakkabı, special prices, trends alert, fashion edits, the summer expedition.

Stradivarius’un 00800’lü ve 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla online olarak satın almış olduğun ürün ile ilgili bilgi sahibi olabilir, mağazadan aldığınız ürünlerin değişim ve iadesi ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Stradivarius Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
00800 448 829 151
0850 282 50 07

Arama Kelimeleri: stradivarius iletişim bilgileri, stradivarius telefon no, stradivarius irtibat tel, stradivarius canlı destek, stradivarius müşteri temsilcisi, stradivarius şikayet hattı

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu