Bilgi Arşivi

Starbucks İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Starbucks İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Starbucks İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Starbucks İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Starbucks İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Starbucks ’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Starbucks bünyesine dahil olup Starbucks’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Starbucks işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Starbucks’ın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1971 senesinde Seattle, Washington’da açtıktan sonra kısa bir sürede tüm Dünya’ya yayılarak bir kültür durumuna gelen Starbucks, Amerikan merkezli bir kahve dükkânı zinciridir. 3 öğretmen aracılığıyla tek bir dükkân ile hizmet veremeye başlayan Starbucks günümüz itibari ile 65 ülkede 30.000’de fazla mağazası ile adeta bir yaşam tarzı durumuna gelen Starbucks, ülkemizdeki ilk şubesini ile İstanbul’un en işlek yerlerinden bir tanesi olan Bağdat Caddesinde açmıştır.

Mağazalarında uyguladığı konsept ile müşterileri ile bağ kuran Starbucks Dünya genelinde 300.000’den fazla çalışanı ile sevenlerine hizmet vermeye sürdürmekte.

Starbucks İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuStarbucks İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Starbucks İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde ‘de binlerce insana iş imkânı sağlayan Starbucks’ın bir parçası olmak için yapabileceğiniz bir çok seçenek bulunmakta. Çok çeşitli portallar üzerinden işçi alımı gerçekleştiren Starbucks, sürekli olarak olarak açtığı şubeleri ile çok sayıda iş ilanı yayımlıyor.

tr.indeed.com ve secretcv.com adreslerine giderek arama kutucuğuna Starbucks yazarak şirketin tüm ilanlarına varabilirsiniz. Kariyer.net adresi üzerinden Starbucks’a iş başvurusunda bulunmak için arama kutucuğuna Starbucks yazdıktan sonra Shaya adı ile yazılı ilanlara tıklamanız gerekmekte. Bu adreslerden iş başvurusu yapabilmek için güncel tecrübelerinizi de içeren bir CV hazırlamalı ve bu CV’yi kariyer portallarına yüklemelisiniz.

Kariyer portalları dışında Starbucks’ın Türkiye’deki resmi iş birlikçisi olan Shaya üzerinden de işçi alımı gerçekleştiren Starbucks, bu bağlamda çok sayıda iş ilanını da Shaya’nın web sitesi olan www.shaya.com.tr//tr/kariyer adresi üzerinden yayımlıyor.

Bu adrese giriş sağladıktan sonra sağ tarafta bulunan Açık Pozisyonlar yazısına tıklayarak ülkemizin dört bir yanında bulunan Starbucks iş ilanlarından dilediğinizi görüntüleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu adresten de başvuru yapabilmek için güncel bir CV hazırlamanız gerekiyor.

Kariyer portallarını sıra sıra gezerek vakit kaybetmek istemiyorsanız aşağıdaki linklerden tüm iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Starbucks İş İlanları

Genel olarak Barista ( içecekleri hazırlayan personel ) alımı gerçekleştire Starbucks, bu bağlamda sunduğu onlarca farklı çeşit içecek ile alakalı çalışanlarına eğitim veriyor. İşe aldığı personellerine çalışmaya başlamadan önce hemen hemen 1 haftalık bir eğitim süreci sağlayan Starbucks, bu sürede personellere menüde bulunan içeceklerin nasıl hazırlanması gerektiğini anlatıyor.

Ek olarak vardiya müdürü gibi daha işinde uzman pozisyonların da olduğu Starbucks, çeşitli ilanları ile yalnızca gençlerin değil her yaştan insanın kariyer fırsatı bulabileceği bir firma.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Starbucks Vardiya Müdürü / Tekirdağ İzmir
2 Starbucks Barista / Bakırköy play_circle_outline İstanbul(Avr.)
3 Starbucks Barista / Silivri İstanbul(Avr.)
4 Starbucks Barista / Taksim play_circle_outline İstanbul(Avr.)
5 Starbucks Vardiya Müdürü / Bursa – İnegöl Bursa
6 Starbucks Barista / Bursa-İnegöl Bursa
7 Starbucks Barista / Kadıköy İstanbul(Asya)
8 Starbucks Barista / İzmir play_circle_outline İzmir
9 Starbucks Barista / Bursa Görükle Bursa
10 Starbucks Barista / Şaşkınbakkal play_circle_outline İstanbul(Asya)
11 Starbucks Barista/ Şanlıurfa play_circle_outline Şanlıurfa
12 Starbucks Barista / Zekeriyaköy play_circle_outline İstanbul(Avr.)
13 Starbucks Barista / Üst Sarıyer İstanbul(Avr.)
14 Starbucks Barista / Hatay Hatay
15 Starbucks Engelli Barista / Bursa accessible Bursa
16 Starbucks Barista / Erzurum play_circle_outline Erzurum
17 Starbucks Engelli Barista / Antalya play_circle_outline accessible Antalya
18 Starbucks Engelli Barista / Konya accessible Konya
19 Starbucks Vardiya Müdürü / Konya Konya
20 Starbucks Mağaza Müdürü / Konya Konya
21 Starbucks Barista / Isparta play_circle_outline Isparta
22 Starbucks Barista / Edirne play_circle_outline Edirne
23 Starbucks Barista / Bursa – Nilüfer play_circle_outline Bursa
24 Starbucks Barista / Bebek play_circle_outline İstanbul(Avr.)
25 Starbucks Barista / Bursa play_circle_outline Bursa
26 Starbucks Barista / Çorlu Tekirdağ

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu