Başvurular

Starbucks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Starbucks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Starbucks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Starbucks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Starbucks Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Starbucks, merkezi ABD’de yer almakta olan dünyanın en büyük kahve üreticisi ve barista zincirlerinden biridir. Starbucks mağazalarının ilk açılış tarihi 1971 yılıdır. Kurulmuş olduğu günden günümüze kadar büyümesini sürdüren Starbucks şu anda 65 farklı ülkede 30 bine yakın mağazası ve 45 bini aşkın çalışanı ile üyelerine hizmet vermektedir. Peki Starbucks mağazaları saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor, kaça kadar açık? Starbucks çalışma saatleri, mesai saatleri ile açılış saati ve kapanış saati ile ilgili geniş bir şekilde bilgi haberimiz devamında bulunmaktadır.

Starbucks Çalışma Saatleri ve Çalışma Günleri 2021

Starbucks mağazaları genel itibariyle sabah saat 7:30’da açılmakta ve akşam saat 23:00’de kapanmaktadır. Lakin bazı mağazalarının çalışma saatleri değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenten dolayı hangi mağazanın saat kaçta açıldığını yahut kaçta kapandığını öğrenmek istiyorsanız BURADAN Starbucks resmi internet adresi üzerinde bulunan mağazalarım kısmına giriş yapmamız gerekmektedir. Arama bölümüne yani “konum girin” kısmına istediğiniz mağazayı yazdığınız takdirde alakalı mağazanın açılış ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgi elde edebilirsiniz. Starbucks, hafta içi ve hafta sonu yani haftanın 7 günü hizmet vermektedir.

Starbucks Saat Kaçta Açılıyor : Starbucks mağazaları genelde saat 7:30’da açılsa da, mağazaların açılış saati değişiklik gösterebilmektedir.

Starbucks Saat Kaçta Kapanıyor : Starbucks mağazaları genel itibariyle 23:00’de kapanmaktadır. Lakin bazı işlek yerlerde bu kapanış saati gece 02:00’yi bulabilmektedir.

Starbucks Hafta Sonu Açık Mı : Starbucks hafta sonu da yine aynı hafta içi gibi mesai saatleri içinde hizmet verir.

Starbucks Bayramda Açık Mı : Starbucks, Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlar ile 1 Ocak, 1 Mayıs, 23 Nisan, 19 Mayıs, 23 Ekim, 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde de açık durumda bulunmaktadır.

Starbucks Gece Açık Mı : Bazı şubeler 24 saat açık, sabaha kadar açık durumda tutulmaktadır. Bu şubeleri de yine yukarıda vermiş olduğumuz arama bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Starbucks Mesai Saatleri : Starbucks mesai saati günde 8 saat olarak açıklanmıştır. Ayrıca bu sürenin yarım saati de yemek molasıdır. Hafta da bir kez izin ve yılınızı doldurmanız durumun da,birden çok firma da olduğu gibi yıllık 14+2 izin kullanma hakkınız bulunmaktadır. Bu makalemizde Starbucks mağazalarının açılış saatleri ve kapanış saatleri yani çalışma saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler sunduk.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu