Sağlık

Stag 9000 Nedir? Nasıl Kullanılır?

Stag 9000 Nedir? Nasıl Kullanılır?, sağlık bölümümüzde Stag 9000 Nedir? Nasıl Kullanılır? ile alakalı bilgi aktaracağız.. Stag 9000 Nedir? Nasıl Kullanılır? ile merak ettiğiniz tüm yanıtlar makalemizde

Stag 9000 Nedir? Nasıl Kullanılır?

 Stag 9000, şeffaf açık sarı bir çözelti şeklinde aktif bileşen olarak lidokain içeren bir spreydir. Erkekler için yapılan bu ürünün çoğu bitkiseldir. Bitkisel olarak karanfil esansiyel yağı, susam yağı, nane yaprağı yağı ve karanfil yağından meydana gelir. Birçok erkeğin ve kadınların da yaşamış olduğu erken boşalma sorununi geçici olarak yavaşlatabilmekte olup, 12 ml’lik ve 20ml’lik seçenekleri ile bize sunulmuştur. Hekiminizin yazmış olduğu reçete  ile ürüne eczanelerden ulaşmanız gerekmekte ve olası sağlık problemlerine karşın hekiminize danışmadan kullanmamalısınız.

Sprey formunda olan bu Stag 9000 haricen kullanıma uygundur. Sprey; doğru kullanılmayı, içeriğine ve amacına ulaşmayı amaçlar. Yanlış uygulama, ürünün etkisiz kalmasına ve herhangi bir işe yaramamasına sebep olabilir. İnsanlar; genelde spreylerin penisin tamamına püskürtülmesi gerektiğine inanmaktadır. Lakin bu fikir tamamen yanlıştır.

Spreyin kullanımı herkes için bi hayli basittir. Kullanımdan önce uygulanacak olan bölgenin temiz ve kuru olması gerekmektedir.  Cinsel ilişkiden minimum 10 dakika önce penisin gövde ve baş kısmına spreylendikten sonra sıvı iyice emilene kadar ovulmalıdır.  Tavsiye edilen püskürtme miktarı penisin baş kısmı için 2 ve gövdesi içinse 3’er kez şeklindedir. Bunun yanında erkeğin cinsel organında bölgesel anestezik etki oluşmuş olur. Cinsel ilişki yaşandıktan sonra ise su ile yıkanmalı ve temizlenmelidir. Ürünün kullanım miktarı ve bekleme zamanı kişiden insana göre değişmekte olup aşırı kullanım yapıldığında da bol su ile yıkanmalıdır. Ayrıca kişisel olarak hekimin önermiş olduğu başka uygulama metotları de kullanılabilir. Dikkat edilmesi gereken bir başka husus da bu ürün 3 aydan uzun süre kullanılmamalıdır. Son kullanım tarihine de özellikle dikkat edilmeli, serin kuru bir yerde muhafaza edilmelidir.

Erken boşalma problemlerini önlemek için kullanılan geciktirici sprey, insanlarda herhangi bir zararı olup olmadığı hususunda oldukça heyecanlandırıyor. İddiaya göre bu ürünler tıbbi ortamda üretiliyor, yani steril ve zararsız. Kadınlara yahut erkeklere zararlı olmasa da bu maddelerden bir yahut birkaçına alerjisi olan bireylerin dikkatli olması gerekir. Spreyi kullandıktan sonra cildinizin yüzeyinde tahriş yahut şişlik fark ederseniz, durumu doktorunuzla konuşabilir ve farklı ürünler deneyebilirsiniz. Ayrıca ilk kullanımdan önce uygulanacak olan bölgeye az miktarda sürülüp reaksiyonu ölçülürse kendinizi daha güvenli hissedebilir ve sonrasında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu