Bilgi Arşivi

Sportive İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Sportive İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Sportive İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Sportive İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Sportive İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Sportive’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Sportive bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Sportive işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Sportive’in açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Perakende spor malzemeleri sektöründe ülkemizin önder markalarından birisi olan Sportive’in kökeni 1980 senesinde kurulan bir spor malzemeleri anonim şirketine dayanmaktadır.

Sportive adı altında ilk mağazasını 2005 senesinde İstanbul’da 2.000 metrekarelik büyük bir alanda açmıştır.

Konsept olarak önce gelen tüm spor markalarını ve bu markaların koleksiyonlarını en geniş biçimde üyelerine ulaştırmayı hedeflemektedir.

Sportive, bunun yanı sıra 2006 senesinden beri online spor mağazasından da müşterileri ile buluşmakta olup, ülkemizin en büyük internet spor mağazasıdır.

2012 tarihinde Türkiye’nin en büyük işlem hacmine sahip sermayesi olan ‘İş Girişim Sermayesi’ ile yatırım ortaklığı kurarak büyüme hızını arttıran Sportive, perakende operasyonlarında 400′ e yakın insana iş sağlamaktadır.

Sportive İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSportive İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Sportive İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sportive iş ilanları kariyer.net adresi üzerinden yayımlanmaktadır. Firmanın resmî web sitesi dahil olmak üzere başka platformdan güncel olarak işçi alımı bulunmamakta. Sportive adı altında çalışma fırsatı yakalamak için kariyer.net adresine giderek bir üyelik oluşturmalı yahut mevcut üyelik detaylarınız ile siteye giriş yapmanız gerekir.

Siteye giriş ve üyelik işlemleri sitenin sağ üst köşesinde bulunan Üye Girişi butonundan gerçekleştirilmektedir. Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra eğer öncedenden yüklememişseniz, güncel detaylarınızi ve tecrübelerinizi içeren bir CV ‘yi profilinize yüklemeniz gerekmekte. Yükleme tamamlandıktan sonra güncel özgeçmişiniz ile size uygun olan iş ilanları içinden dilediğinize iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Dilerseniz siteye gerek kalmadan güncel pozisyonları aşağıdan görebilir ve linke tıklayarak ilana varabilirsiniz.

Sportive İş İlanları

Kurumsal kimliğini her fırsatta önce çıkaran, gün geçtikçe daha fazla yatırım v iş ortaklığına imza atarak kararlı bir biçimde büyüyen Sportive’de çalışmak adaylara sağlam bir kariyer fırsatı sunuyor. Personel alımlarında E- Ticaret sorumlusu gibi yeni ve güncel meslek gruplarına da bulunduran Sportive alternatifleri içinde güzel bir iş fırsatı oluşturuyor.

NoPozisyonlarLokasyon
1Bütçe Kontrol ve Planlama Uzmanıİstanbul(Avr.)
2Kurumsal Satış Yöneticisiİstanbul (Tümü)
3Satış Yöneticisi_Takım Sporlarıİstanbul (Tümü)
4Satış Danışmanı_ Mall Of İstanbul Avmİstanbul(Avr.)
5Kasiyer_ Ankamall AvmAnkara
6Satış Danışmanı_Fethiye Erasta AvmMuğla

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu