Müşteri Hizmetleri

Sportive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sportive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sportive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sportive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sportive Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sportive çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sportive müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sportive şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sportive müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sportive, 2005 senesinde İstanbul Merter’de kurulmuş bir spor giyim mağazalar zinciridir. Türkiye’nin ileri gelen ve en büyük spor mağazalarından ve en büyük online spor giyim alışveriş sitelerinden biri olma özelliğini taşır. Türkiye genelinde toplam 38 tane şubesi bulunan Sportive, spor severler içinde en gözde yerlerden biri olma özelliğini taşır.

Sportive; Arena, O’Neill, Head, Everlast, Nike Aksesuar ve Umbro markalarının resmi olarak Türkiye distribütörüdür. Ek olarak Sportive mağazalarında bulabileceğiniz diğer markalar ise; Nike, Adidas, Puma, Reebok, The North Face, Columbia, New Balance, Lacoste, Tiger, Converse, Asics, Skechers, Quiksilver, Ice Peak, Dolomite, Voit ve Hattrick gibi markalardır. Ürünler tamamen orjinal ve günceldir.

Sportive Çağrı Merkezi Numarası

Onlarca marka ile yol alan Sportive, Türkiye’nin en bilindik spor giyim perakendecisidir. Yayıldığı geniş mağaza coğrafyasıyla olduğu kadar web sitesi ile sunduğu online alışveriş olanağıyla da geniş hizmet ağında büyük bir yere sahip. Ürün çeşitliliği ile göz dolduran mağazamız başarısını, müşteri tatminiyeti ile çalışmasına bağlıyor. Tüm spor gereksinimlerinizda yanınızda olduğu gibi firmamız alışverişlerinde yaşadığınız tüm sorunlarda da yanınızda olmak istiyoruz. 0850 222 09 49 numaralı hattımızdan çağrı merkezi operatörlerimize ulaşabilir, tüm sorun ve sıkıntılarınızda sizlere en iyi çözümü sunmamıza izin verebilirsiniz. Sportive çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sportive Müşteri Hizmetleri Numarası

Onlarca marka ve yüzlerce çeşit ürün ile Sportive sporun ve sporcunun her daim yanında. Mağazalarımız ve web sitemiz üzerinden basit bir şekilde alışveriş yapabilir, yaşanan her türlü olumsuz durumda da 0850 222 09 49 numaralı hattan müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Temelinde müşteri tatminiyeti ile hareket eden firmamız ürünlerine ve üyelerine duyduğu güven ile elde ettiği başarısını, yine üyelerinin sorun, öneri ve istek bildirimleri ile daha yukarı taşımayı planlıyor. Müşteri hizmetleri numaramız ve web sitemiz üzerinden bize ulaşabilir, keyifli bir alışveriş için tüm çözümlerimiz ile yanınızda olmamıza izin verebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sportivemüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Sportive Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sorunsuz, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışı ile yol alan Sportive temele oturttuğu bu düşünce ve verdiği ürün garantisi ile doğru alışverişin tek adresi. Bu minvalde yürüttüğü hizmet değerini daha da yukarılara taşımak isteyen firmamız, 0850 222 09 49 numaralı hattan müşteri hizmetlerine direk bağlama imkânı sunuyor. Ürün çeşitliliği ve değeri ile olduğu gibi firmamız tüm çözümleri ile de üyelerinin daima yanında.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sportive müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Sportive Şikayet Hattı

Sportive, müşteri tatminiyeti ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ışığında; yanlış teslim, mağaza poblemleri, defolu ürün gibi yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda şikâyet hattı ile yanınızda. Alışverişlerinde yaşadığınız tüm poblemlerinızı 0850 222 09 49 numaralı hattımızdan müşteri temsilcimize ve web sitemizdeki ulaşım kanalları yoluyla yine bizlere ulaştırabilirsiniz. Kaliteli ve keyifli bir alışveriş için ürünlerimiz ve çözümlerimiz ile her daim güvenle yanınızdayız.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sportive müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sportiveşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Sportive’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu numara aracılığıyla sipariş verebilir, siparişiniz ile ilgili detaylı bilgi alabilir, iade ve değişim koşulları ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Sportive Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 0949

Arama Kelimeleri: sportive iletişim bilgileri, sportive telefon no, sportive irtibat tel, sportive canlı destek, sportive müşteri temsilcisi, sportive şikayet hattı, sportive müşteri hizmetleri numarası, sportive çağrı merkezi numarası, sportive iletişim numarası, sportive çağrı merkezi, sportive müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu