Müşteri Hizmetleri

Spigen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Spigen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Spigen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Spigen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Spigen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Spigen çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Spigen müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Spigen şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Spigen müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Spigen Çağrı Merkezi Numarası

2004 senesinde Güney Kore’de kurulan Spigen şu anda dünyanın en iyi telefon aksesuar markasıdır. Güney Kore’de başlayan bu macerasımizde alışılmış tasarımların sınırına çıkarak tüm dünyaya yayıldık. Türkiye’de de sitemizin dışında bir çok değişik noktada satış yapmaktayız. Apple, Huawei, Xiaomi, Asus, LG, HTC, Sony ve daha bir çok markaya ait aksesuarlar bulunmaktadır. Sadece telefon aksesuarları değil bunun yanı sıra güzellik maskeleri üretimi yapmakta ve Kore kozmetiğini size sunmaktayız. Sizlerin bize daha iyi ulaşması için ise Türkçe hizmet veren çağrı merkezimizi ve e-posta hizmetimizi kurduk.

Spigen çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Spigen Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünyanın en ünlü telefon aksesuarı markası olarak üyelerimize en bi hayli hızlı biçimde yanıt vermeye çalışıyoruz. 0212 260 2525 numarasını tuşlayarak çağrı merkezimize varabilirsiniz. Ayrıca info@spigen.com.tr e-posta adresimizi de kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz hafta içi saat 09.00 – 18.00 saatleri içinde çalışmaktadır. 0546 269 2525 numarası ile Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. D&R, Hepsiburada, Amazon, N11, Trendyol, MediaMarkt, Gittigidiyor ve Teknosa gibi satış noktalarımızdan da ürünlerimiz ile ilgili bilgilere varabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Spigen müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Spigen Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Alışverişiniz sırasında bize danışmak istediğiniz veya bilgi almak istediğiniz bir durum olduğu zaman müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz. Spigen müşteri hizmetleri bir çok çalışanıyla hizmet vermekte ve en bi hayli hızlı biçimde size yanıt vermeyi amaçlamaktadır. Haftanın beş günü çalışan müşteri hizmetlerimize 0212 260 2525 numaralı çağrı merkezimizle ve 0546 269 2525 Whatsapp hattımızla varabilirsiniz. Hafta sonu yahut mesai saatleri dışında gönderilen mesajlara bir sonraki iş gününde dönüş yapılmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Spigen müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Spigen Şikayet Hattı

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişin teslim gününden ibu yana 15 gün içinde alıcı ürünü iade edilebilir yahut değişim yapabilir. İade ve değişim için lütfen iade maili atınız. İade edilen ürünün ücreti ise 40 gün içinde alıcıya iade edilmektedir. Bunun dışında sitemiz üzerinden almış olduğunuz Spigen marka ürünler ile alakalı şikayetlerinizi 0212 260 2525 çağrı merkezimiz üzerinden bize iletebilirsiniz. Ayrıca 0546 269 2525 Whatsapp hattımız ve e-posta adresimiz üzerinden de şikayetlerinizi gönderebilirsiniz. Satış noktalarımız üzerinden aldığınız ürünlerin iade ve değişim işlemlerini ürünü aldığınız yetkili satıcı üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Spigen müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Spigen şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Spigen Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Spigen çağrı merkezi numarasına 0212 260 25 25 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Spigen Türkiye
Anka Mobil Tedarik Anonim Şirketi
OFİS
Adres: Maslak Ağaoğlu 1453 T4 B Blok No:1/U/B111 Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0212 260 25 25

Whatsapp Hattı: 0546 269 2525

E-Posta: info@spigen.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Spigen iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Spigen sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Spigen iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Spigen iletişim bilgileri, Spigen telefon no, Spigen irtibat tel, Spigen canlı destek, Spigen müşteri temsilcisi, Spigen şikayet hattı, Spigen müşteri hizmetleri numarası, Spigen çağrı merkezi numarası, Spigen iletişim numarası, Spigen çağrı merkezi, Spigen müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu