Başvurular

Sözleşmeli ve Ücretli Öğretmen Alımı Belediye Başvurusu 30 Eylül Son 2022

Sözleşmeli ve Ücretli Öğretmen Alımı Belediye Başvurusu 30 Eylül Son 2022, iş başvuruları bölümünde Sözleşmeli ve Ücretli Öğretmen Alımı Belediye Başvurusu 30 Eylül Son ile ilgili bilgi aktaracağız. Sözleşmeli ve Ücretli Öğretmen Alımı Belediye Başvurusu 30 Eylül Son ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sözleşmeli ve Ücretli Öğretmen Alımı Belediye Başvurusu 30 Eylül Son

İŞKUR üzerinden kamu iktisadi teşebbüsü olan Belediyelerin kendileri kurdukları yahut %51 ortağı bulundukları şirketler adı altında çalıştırılmak üzere Çerkezköy Belediyesi Personel şifrketina anlaşmali ve ücretli öğretmen alımı yapılıyor. Yapılan ilan ile alınacak kamu personelleri geçici olarak çalıştırılacaklar.

Belediye Personel Alımına Kimler Başvurabilecek?

Eğitmen olarak alınacak personelde aranan başlıca özellikler;

Eğitim Fakültesi mezunu olmak, yenilikçi olmalı, Pedagojik formasyon sertifikası olmalı, İletişim gücü yüksek olması, Akıl ve zeka oyunları, Satranç, yaratıcı drama minimum 2 yıl MEB kriterlerine uygun ataması yapabilecek durumda olan Eğitmen personel alınacaktır.

 Alınacak Öğretmenlerin Çalışma Şartları Ve Şartları

Çerkezköy Belediyesi Personel Aş. adı altında alınacak eğitmenin;

 TC Vatandaşı olması,

Kamu haklarından her hangi bir özrü bulunmaması,

Erkek adaylar için askerlik ile alakalı bir ilişiğinin bulunmaması yapmış olması,

Emekliliğe halen hak kazanmamış olması emekli olmaması,

Medeni haklarını kullanmaya yetkin olmak özrü bulunmaması,

Çerkezköy ilçe sınırları içinde ikameti olması gereken başlıca şartlar içindedır.

BAŞVURU TARİHİ VE ÇALIŞMA SAATLERİ

Çalışmak isteyen eğitmen adaylar 21 Eylül 2021 ile 30 Eylül 2021 tarihleri içinde başvuru yapacak olup çalışma saatleri 08:00-17:00 içinde görev yapacaktır.

BAŞVURU ADRESİ

Eğitmen adayları yalnızca e-mail yolu ile müracaat edebilecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar CV geçmişini e-posta yolu ile gönderecektir. E-mail dışında başvuru kabul edilmeyecektir. İrtibat tel :0 282 726 50 19 olarak açıklanmıştır. Başvuru adresi: Çerkezköy_beld_as@hotmail.com olarak yayınlandı.

Başvuru kılavuzu

erkezkoy-belediyesi-personel-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu