Müşteri Hizmetleri

Sözcü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sözcü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sözcü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sözcü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sözcü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sözcü Gazetesi, 2007 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Türkiye genelinde en fazla tiraja sahip 4.gazete olma niteliğini taşımaktadır. Özel haberleri ve tarafsız bir biçimde korkusuz haberleriyle günümüzde ismi çok fazla duyulmaktadır. Atatürkçü ve Ulusalcı görüşleriyle haberlerine yer vermektedir. Sözcü’nün sloganı şöyledir; “Sözcü susarsa Türkiye susar.”

Sözcü’nün bir internet sitesi bulunmaktadır. Sözcü internet sitesinde en güncel haberler dakikası dakikasına en güncel ve saf haliyle okuyucularla paylaşılmaktadır. Sözcü’nün diğer alt kuruluşları şöyledir; Sözcü Gazetesi, Korkusuz Gazetesi, AMK Gazetesi, Gırgır Dergisi, Sözcü Kitabevi.

Sözcü’nün internet sitesi ve gazete olmak üzere iki ayrı 0212’li çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla bir haber talebi için arayabilir, ihbarlarınızı bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu numaralar aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Sözcü Gazetesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 698 35 35
0212 698 60 06

Sözcü Web Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 346 07 07

Arama Kelimeleri: sözcü iletişim bilgileri, sözcü telefon no, sözcü irtibat tel, sözcü canlı destek, sözcü müşteri temsilcisi, sözcü şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu