Bilgi Arşivi

Soyak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Soyak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Soyak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Soyak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Soyak Holding İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Soyak Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Soyak Holding iş ilanları, iş başvurusu, Soyak Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

1961 senesinde kurulan Soyak Holding, yurt içi ve yurt dışında faaliyet göstermektedir. Rusya, Libya, Kazakistan, Suudi Arabistan ve Cezayir’de projeleri mevcuttur. Yaklaşık 15,000 çalışanıyla, dört farklı sektörde hizmet vermektedir.

Soyak Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuSoyak Holding İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Soyak Holding Güncel İş İlanları

Soyak Holding, internet sitesi üzerinde “İK” sekmesi bulunmaktadır. Buraya tıklayarak, şirketin insan kaynakları ile ilgili bilgi edinmek olabilecekdür. Sol tarafta bulunan “Soyak’ta Kariyer Olanakları” seçeneği, pozisyonlar ile ilgili bilgi vermektedir. Burada, açık pozisyonların linkedIn ve kariyer.net üzerinden takip edilebileceği söylenmektedir.

Dolayısıyla adaylar, bu kariyer sitelerini öncelikli biçimde takip etmelidir. İlanların son başvuru tarihlerini kaçırmamak için her gün kontrol yapılması tavsiye edilmektedir. Soyak Holding, çalışan saatleri ve koşulları için uygun aralıklar belirlemiştir. Çalışanların sosyal haklarına önem gösteren holding, yemek ve yol gibi sosyal hakları tatmin edici vermektedir.

Soyak Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Soyak Holding iş ilanları, söz ettiğimiz üzere linkedIn ve kariyer.net üzerinden verilmektedir. Bu nedenle adaylar, bir iş ilanı çıktığında buradan başvuru yapmaktadır.

Kariyer.net üzerinden yapılan başvurular, üye hesabıyla yapılmaktadır. Bunun için başvuruda adayların oluşturduğu CV’ler kullanılmaktadır. Eğer önceden özgeçmiş oluşturmamışsanız, site üzerinde size kolay bir imkân sunulmaktadır. Lakin konu üzerine bir araştırma yapmanız da faydalıdır.

Başvuru, yalnızca mevcut ve güncel iş ilanları için gerçekleştirilir. Bu nedenle adayların, aktif ilanları takip etmesi zorunludur. İlanda bulunan başvuru butonları, CV göndermek için yeterli gelmektedir.

LinkedIn de üyelik hesabı gerektirmektedir. Adaylar sonrasında bi hayli hızlı biçimde başvuru yapabilmektedir. 

Soyak Holding İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Holding ve şirketler grubu üzerine çalışanlar, işe alım olarak şu alanlardadır;

 1. Bilgi İşlem
 2. Lojistik
 3. Satış
 4. Mühendislik
 5. Üretim / İmalat
 6. Diğer

Çalışan profili ise şöyledir;

 1. İnsan kaynakları
 2. Yönetim
 3. Finans
 4. Bilgi İşlem
 5. Muhasebe

Mezun olunan bölümler ise işletme (İngilizce), hukuk, endüstri mühendisliği, iktisat ve işletmedir. Soyak Holding aracılığıyla ilan yayına girdiği zaman pozisyon, iş tanımı ve nitelikler gibi bilgiler detaylı olarak verilecektir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu