Başvurular

Sosyal Hizmetler Personel Alımı Başvurusu (21 Eylül Son) 2022

Sosyal Hizmetler Personel Alımı Başvurusu (21 Eylül Son) 2022, iş başvuruları bölümünde Sosyal Hizmetler Personel Alımı Başvurusu (21 Eylül Son) ile ilgili bilgi aktaracağız. Sosyal Hizmetler Personel Alımı Başvurusu (21 Eylül Son) ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sosyal Hizmetler Personel Alımı Başvurusu (21 Eylül Son)

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Vakıf müdürlükleri SYDV ler adı altında yapılan kamu işçi alımı 2 kişi alımı yapılacak. Alınacak personeller geçici olarak çalıştırılacak olup adaylarda deneyim şartı istenilmemektedir.

Giresun Espiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesine yapılacak olan 2 işçi alımı açıklamasu ile vakıf bünyesine geçici olarak çalıştırılacak 2 bayan işçi alımı yapılıyor.

SYDV personeller 9 Ay Süre İle Çalıştırılacak Büro Personeli Alımı

SYDV personeller espiye beldesinde beldesinde çalıştırılacak olup bireyler büro personeli olarak çalıştırılacaklar.

Alınacak personellerin;

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olması,

Kamusal hakları kullanabilmesi,

Çalışmasına engel durumu bulunmaması,

Adli olarak sicili olmaması şartları bulunmaktadır.

SYDV Başvurusu Nasıl Yapılacak

SYDV başvuruları şartları sağlayan personel adayları içinden 21 Eylül 2021 tarihine kadar Merkez Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Binası giriş katı Espiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına yapılması gerekmektedir.

Başvuru Yapabilmek İçin Gerekli Evraklar 

Başvuru yapacak adayların kimlik fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Vesikalık Fotoğraf, çalışmasına engel olmayacağını gösterir sağlık kurulu raporu ve sabıka kaydı belgelerini hazırlayarak başvurması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

giresun-sydv-personel-alimi.jpg

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu