Başvurular

Sosyal Güvenlik Kurumu 61 Danışman ve Memur Alımı Başvurusu 2022

Sosyal Güvenlik Kurumu 61 Danışman ve Memur Alımı Başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Sosyal Güvenlik Kurumu 61 Danışman ve Memur Alımı Başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Sosyal Güvenlik Kurumu 61 Danışman ve Memur Alımı Başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sosyal Güvenlik Kurumu 61 Danışman ve Memur Alımı Başvurusu

Sosyal Güvenlik Kurumu 61 memur alımı başvuruları başladı. İlk ilanda 11 danışman alımı ve ikinci ilanda 50 denetmen yardımcısı alımı olarak gerçekleşiyor. Her ilanın ayrı özel şartları mevcuttur. Sayfanın sonunda iki haberin tüm detayları yer alıyor.

Sosyal Güvenlik Kurumu yeni 11 danışman alımı hemen hemen 5 ile 10 bin TL maaş ile yapılıyor. Kurum alımı Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Hibe Projesi kapsamı içinde açtı. Başvurusu 18 Haziran 2021 tarihi bitimine kadar yapılması gerekiyor.

danisman.jpg

Takım önderi, takım önderi yardımcısı, ihale uzmanı, iletişim uzmanı, kıdemli muhasebeci, yardımcı muhasebeci ve teknik proje asistanı olarak alım yapılacak. Şahsen yahut posta yolu ile başvuru yapılabilir.

SGK 50 devlet memuru olarak denetmen yardımcısı alımı için giriş sınavı yapıyor. 24 Mayıs ile 4 Haziran 2021 tarihleri içinde başvuru yapabilecek. Başvuru formu doldurarak işlem yaşanacaktir. Başvurular yalnızca elektronik olarak yapılacak.

Öğrenim durumları olarak hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, bankacılık, sigortacılık fakülte yahut yüksekokul bölümü mezunu olması istenmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu