Başvurular

Sosyal Güvenlik Kurumu 50 memur ve kamu personeli alımı başvurusu 2022

Sosyal Güvenlik Kurumu 50 memur ve kamu personeli alımı başvurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Sosyal Güvenlik Kurumu 50 memur ve kamu personeli alımı başvurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Sosyal Güvenlik Kurumu 50 memur ve kamu personeli alımı başvurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Sosyal Güvenlik Kurumu 50 memur ve kamu personeli alımı başvurusu

Denetmen yardımcısı alımı için giriş sınavı yapılacak. Sosyal Güvenlik Kurumu 50 kamu personeli alımı şartları sunuldu. Bu ilana başvurular nasıl yapılacak?

Başvuru Nasıl ve Hangi Tarihlerde Yapılacak

Şartları tutan adaylar 24 Mayıs ile 4 Haziran 2021 tarihleri içinde başvuru yapabilecek. Başvuru formu doldurarak işlem yaşanacaktir. Başvurular yalnızca elektronik olarak yapılacak. başvurusu kabul gören adaylar içinden seçim yapılacaktır.

Müracaat Genel Şartları

Adayların görevini daima yapmasına engel bir sağlık sorunu olmaması gerekiyor. Şartlar içinde 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını doldurmamış olması isteniyor.

Başvuru yapacaklar öğrenim düzeyi olarak hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, bankacılık, sigortacılık fakülte yahut yüksekokul bölümü mezunu olması istenmiştir.

KPSS 70 puan şartı aranmaktadır.

Sosyal güvenlik denetmen yardımcısı alımı olarak ilan edilmiştir.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu