Müşteri Hizmetleri

Sony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sony Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sony çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sony müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Sony, 1946 senesinde Japonya’da kurulmuş olan teknoloji şirketidir. İletişim,video oyun konsolları ve bilgi teknolojisi alanlarında ürünler üretip geliştirmektedir. Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biri olma özelliğini taşır. Sony, kendisini 5 farklı kategoriye ayırmıştır. Bu kategoriler; elektronik, oyun, eğlence, finansal servisler ve diğer olmak üzere 5’e ayrılır. Nintendo’dan sonra dünya çapında en büyük 2.eğlence şirketi Sony’dir.

Sony; PlayStation serisi, son haftalarda çok fazla adını açıkladığu mobil cihaz ürünleri, ses ve müzik ürünleri ile dünya üzerinde tercih edilen en gözde markalardan biri olma özelliğini taşır. Üretip geliştirdiği yenilikçi ürünleriyle kullanıcıların gönlünü fethetmiştir.

Sony genel merkezini Japonya ülkesinin Tokyo şehrinin 23 özel bölgesinden birisi olan Minato bölgesinde açmış olup dünyaya açılan kapı olarak burayı kullanmaktadır. Dünyanın birden çok ülkesine ihracat yapan şirket gün geçtikçe büyümesine devam etmektedir. Sony servis ağını ülkelerin şehirlerine kadar yaygınlaştırmış olup müşteri tatminiyetine son derece önem vermektedir.

Sony Çağrı Merkezi Numarası

Bünyesinde birden çok ürün bulunduran ülkeler arası şirket kendini gelişen teknolojide belirleyici bir konumda görmek istediği için çalışmalarına sürekli olarak devam etmektedir. Arge çalışmaları ile cihaz kalitelerini birleştirerek üyelerine en iyi deneyimi sunmaya çalışan şirket gün geçtikçe müşteri kitlesini arttırmakta ve ülkelere yayılmaktadır. Cihazlarında hem estetik hem sağlamlık hem de kalite prensibi ile çalışarak en iyi cihazları piyasaya süren şirket büyük beğeni toplamaktadır. Yurdumuzda de yoğun olarak tercih edilmekte olup servis ağı olarak da yaygın bir durumdadır. Her kesimden insanın tercih ettiği Sony sürekli olarak olarak kendini güncellemekte bunun bunun yanında poblemlerinı en aza indirmektedir.

Sony’nin ürün kategorilerine göre 3 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Aşağıda bulunan numaralar aracılığıyla ürününüz hangi kategoriye giriyorsa size uygun çağrı merkezini arayabilir ürününüz ile ilgili destek alabilirsiniz. Sonny çağrı merkezi üzerinden ürünler ile alakalı bilgiler dışında yaşadığınız poblemleri aktarabilir, görüş ve önerilerinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti sunmayı amacı olan şirketin iletişim numarası aktif olarak çalışmakta olup dilediğiniz zaman ulaşım uygulayabilirsiniz.

Sony Müşteri Hizmetleri Numarası

Sony ile alakalı işlemlerini yapabileceğiniz Türkiye de sizlere destek veren ve faal olarak çalışan müşteri hizmetleri numarası mevcuttur. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden iletişime geçerek sizlere en yakın servis ağını öğrenebilir veya yaşadığınız sorunlara bi hayli hızlı ve pratik olarak çözüm bulacaksınızdır. Dikkat etmeniz gereken en mühim konu iletişime geçerken sorun yaşadığınız veya bilgi almak istediğiniz cihazın destek numarasını aramanız gereklidir. Birden fazla müşteri hizmetleri iletişim numarası bulunan sony alakalı numarayı seçerek arayıp görüş, öneri veya poblemlerinızı aktarabilirsiniz.

SONY Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 473 77 77 (Sony mobil cihazlar için.)

444 76 69 (Televizyon, ses, fotoğraf makinesi kamera gibi diğer SONY ürünleri için.)

444 82 46 (Sony VAIO ürünleriniz için.)

Arama Kelimeleri: sony iletişim bilgileri, sony telefon no, sony irtibat tel, sony canlı destek, sony müşteri temsilcisi, sony şikayet hattı, Sony çağrı merkezi numarası, Sony müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu