Başvurular

Son dakika belediyeler personeller alıyor! Başvurular İŞKUR’dan. 2022

Son dakika belediyeler personeller alıyor! Başvurular İŞKUR’dan. 2022, iş başvuruları bölümünde Son dakika belediyeler personeller alıyor! Başvurular İŞKUR’dan. ile ilgili bilgi aktaracağız. Son dakika belediyeler personeller alıyor! Başvurular İŞKUR’dan. ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Son dakika belediyeler personeller alıyor! Başvurular İŞKUR’dan.

Belediyeler aracılığıyla son dakika İŞKUR iş ilanları ile yeni personeller alım yapacağını dile getirdi. İŞKUR kamu iş ilanları ile yapılan Belediye personel alımları için başvurular başladı.

İŞKUR Belediye işçi alımı Esetçe Belediyesi 2 personel alıyor

Esetçe Belediyesi bünyesine 2 işçi alımında beden işçisi olarak çalışacak bireyler aranıyor.

Beden işçisi olarak alınacak personellerin an az ilkokul mezunu olması, en fazla lise mezunu olması, erkek olması, 18 yaşından büyük olması Tercihen İpsala/Edirne ikametli olması, askerlik hizmetini yapmış olması şartları bulunmaktadır.

Edirne iş ilanı başvuruları

Edirne iş ilanı başvuruları İŞKUR 00006018960 ilan numarası ile yayınlanmış olup başvuru yapmak isteyen ve şartları taşıyan adayların 17 Mayıs 2021 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden, Alo 170 hattı üzerinden yapılabilecek.

Başvuru işlemleri sonrasında 17 Mayıs 2021 tarihinde Esetçe Belediyesinde kura çekilişi işlemleri yapılacak.

Niğde iş ilanı Alay Belediyesi işçi alımı

Niğde iş ilanı ile İŞKUR üzerinden Alay Belediyesine yeni 1 kişi personel alınacak olup alınacak personel belediye adı altında daimi ve tam zamanlı olarak çalıştırılacak.

Belediye bünyesine İŞKUR üzerinden 1 kişi Beko Loder operatörü personel alacak olup operatör adaylarının minimum ilkokul mezunu olması, en fazla lise mezunu olması, kadı ve erkek 18 yaşından büyük olmaları, adayların Çiftlik, Altunhisar, Ulukışla, Niğde Merkez, Çamardı ve Bor ikametli olması, E ve G sürücü belgesi olması, Beko Loder operatörlük belgesi olması şartları bulunmaktadır.

Belediye Kepçe Operatörü işçi alımı

Alay Belediyesi kepçe operatörü işçi alımına başvuru yapacak adayların 00006021682 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını 14 Mayıs 2021 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden ve ya alo 170 hattı üzerinden yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR başvurularını tamamlayıp nihai listede ismi bulunan bireylerin operatörlük mesleğini yaptıklarını gösterir belgeyi kura tarihi olan 01 Haziran 2021 tarihinden önce Belediyeye vermesi mühimdir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu