Müşteri Hizmetleri

Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sompo Japan çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sompo Japan müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sompo Japan şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sompo Japan müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sompo Japan, 2001 senesindeFinans Sigorta adıyla kurulmuş sigorta şirketidir. Şirket, 2002 senesinde ilk poliçesini kesmiştir. Şirketin kendine özgü yönetim şekli ve kuvvetli personeliyle yol katetmiştir. Türkiye genelinde Sompo Japan ilk 5.firma içinde gelmektedir.

Sompo Japan şu alanlarda üyelerine hizmet vermektedir; Yangın ve doğal afetler, nakliyat, finansal kayıplar, su araçları, su araçları sorumluluk, kara araçları, kara araçları sorumluluk, kaza raylı araçlar, hava araçları, hava araçları sorumluluk, genel zararlar, genel sorumluluk, emniyeti suistimal, hukuksal koruma, kredi destek, hastalık/sağlık.

SOMPO JAPAN Çağrı Merkezi Numarası

Ev, araba, müteahhitlik, devlet, özel, kişisel her tür sektör için, eşya, mal ve  varlıklarınızı nasıl garanti altına alacağınızı kafanızı yoruyorsanız, aradığınız sorunun cevabı bizleriz. Öncelikli sizi aydınlatalım, biz bir sigorta şifrketi olarak sizlerin her türlü mal varlığını deprem, yangın, hırsızlık ve doğal afete karşı kıymetlilerinizi sigortalıyor, sizi güvence altına alıyoruz. Detaylı bilgi almak için, 0850 250 81 81 çağrı merkezimizi 7/24 arayabilir soru ve merak ettikleriniz konularda bilgi alabilirsiniz.

SOMPO JAPAN Müşteri Hizmetleri Numarası

Sompo Japan olarak sizlere araç, kasko, konut, dask, sağlık, seyahat, ferdi kaza, ticari ve kurumsal konularında hizmet vermekteyiz. www.somposigorta.com.tr web sitemizi ziyaret edebilir veya müşteri hizmetlerimizi arayarak ilgilendiğiniz alan için bilgi ve teklif alabilirsiniz. Konut, araç, sağlık gibi sigortalarınızı birleştirerek fiyatınızı daha da iskontolu hale getirebilir ve güvende olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Müşteri hizmetleri numaramız çağrı merkezi numaramız ile aynıdır.

Bize Ulaşın

SOMPO JAPAN Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Araç, çekici, konut işlemleriniz için 1i, hasar dosyası için 2yi tuşlamanız yeterli gelmektedir. Daha sonra kişisel bilgileri verilerinizi altını çizerek müşteri hizmetlerimize direk bağlanabilirsiniz. Kişisel verileriniz koruma kanunu kapsamı içinde olup, bu hususta ki detaylı bilgiyi de 8i tuşlayarak edinebilirsiniz. Ev, konut vb. sigorta yaptırdığınız üründe hasar oluştu ise, öncelikli hasar dosyası açtırmanız gerekmektedir. Hasar dosyası oluşturduğunuzda sizlere dosya numarası ve eksper firma atanacaktır. Bulunduğunuz bölgedeki eksperiz oluşan hasarlarınızı detaylı bağlamda inceleyerek tarafımıza hasar tutarı ile birlikte raporlayacak ve tarafımızdan da ödemeniz yapılacaktır. Oluşan hasarlarınızın bedelini geri almak bir o kadar basittir.

SOMPO JAPAN Şikayet Hattı

Sigorta hizmetlerimiz ile sizlere en iyi hizmeti, en güvenilir ve kaliteli hizmetle sunmaya devam etmekteuz. Web sitemizin canlı destek hattından, size en yakın acentelerimizden genel müdürlüklerimize şikayetlerinizi iletebilir, poblemlerinızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Sigorta numaranız ile alakalı veya kurumsal firmamız ile ilgiliki şikayetleriniz bizler için mühimdir. Bu doğrultuda en doğru ve bi hayli hızlı çözümü sizlere ulaştırmak için her gün gece gündüz çalışıyor, sizleri korumak ve güvende hissettirmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Sompo Japan’ın haftanın her günü 24 saat ulaşabileceğiniz 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla ürünlerinizle alakalı tüm detaylı bilgileri edinebilir, fiyat teklifi isteyebilir, size en yakın acenteyi öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde bildirebilirsiniz.

Sompo Japan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 250 81 81

Arama Kelimeleri: sompo japan iletişim bilgileri, sompo japan telefon no, sompo japan irtibat tel, sompo japan canlı destek, sompo japan müşteri temsilcisi, sompo japan şikayet hattı, sompo japan müşteri hizmetleri numarası, sompo japan çağrı merkezi numarası, sompo japan iletişim numarası, sompo japan çağrı merkezi, sompo japan müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu