Başvurular

Şok Market Hediye Kartı Nasıl Alınır?

Şok Market Hediye Kartı Nasıl Alınır?

Şok Market Kartı Bakiye Sorgulama

, başvurular bölümümüzde Şok Market Hediye Kartı Nasıl Alınır?

Şok Market Kartı Bakiye Sorgulama

ile ilgili sizleri aydınlatalım.. Şok Market Hediye Kartı Nasıl Alınır?

Şok Market Kartı Bakiye Sorgulama

ile alakalı ayrıntıları paylaşımımızda bulacaksınız.

Şok Market Hediye Kartı Nasıl Alınır?

Şok Market Kartı Bakiye Sorgulama

Şok Market Hediye Kartı Nedir ?

Şok market armağan kartı aslında tüm müşteriler için olabildiğince avantajlı bir objedir. Çünkü kullanıcı da olsanız armağan de etmek istiyor da olsanız her açıdan daima size hem zamandan hem de uğraştırmak durumundan kazandırır.

Biliyorsunuz ki bizim ülkemizde asırlardı yerleşmiş olan bir takım gelenek ve görenekler mevcuttur. Buna benzer aktiviteler aslında bizi biz yapan kültür taşlarıdır. Bunlardan bir diğeride Ramazan Ayı’nın gelişi ile birlikte gerçekleşen erzak yardımıdır.

Erzak yardımını yanımızda ve yakınımızda bulunan sevdiklerimiz için basit bir şekilde yapabilmekteyiz. Lakin uzakta bulunanlar için durum kolay olmamaktadır. Buna benzer durumlarda Şok Market zinciri anında gereksiniminiza karşılık veriyor. Ve sizleri bir takım zahmetlerden kurtarıyor.

Şok Market Kart Ne İşe Yaramaktadır?

Durum şöyle ki; kartın çeşitli limitleri bulunmakta. 25 TL, 50 TL ve 100 TL olmak üzere bütçenize uygun olanı seçiyorsunuz. Bu kart tamamen Şok Marketlerin hepsinde para görevi görüyor. İster bir defada isteğe göre parça parça harcama hakkına sahip oluyorsunuz. Ve en güzel yanlarından bir diğeride kartı tekrarlayabilmeniz.

Yeniden iletişim hatlarından biri ile iletşime geçin ve kartı yenileyin. İsterseniz maddi durumu düşük olan birine isteğe göre de bir öğrenciye, gönlünüzden her kim geçiyorsa market kartları anında yardıma koşuyor. Herkesin birbirinin gereksinimini bilemediği için aslında bireyin kendi gereksinimini kendi karşılaması yönünden daha sağlıklı bir uygulama olduğunu düşünmekteyiz.

Şok Market Hediye Kartı Nasıl Gönderebilirim?

Öncelikle hangi iletişim şeklini seçeceğinize siz karar verin. İster internetten isteğe göre de telefon ile siparişinizi verin.

  • 0850 281 68 21 telefon numarası ile işlem yapabilir
  •  Veya kurumsalsatis@sokmarket.com.tr adresi ile

iletişime geçebilir ve oradan istediğiniz miktarda kart gönderebilir veya dolum uygulayabilirsiniz.

Şok Market Kartı Bakiye Sorgulama

Bunun için en sağlıklı yöntem herhangi bir şok market mağazasına bizzat gidip sormaktır. Markete gitmeden de 0850 281 68 21 numarasını arayarak bakiyenizi öğrenmeniz olabilecek.

Şok market armağan kartı tütün ürünlerinde geçerli değildir. Şok market kartının kullanım süresi 1 senedir. Bunu göz önüne alarak lütfen harcama yapın. Yardım etmek hem kendinize hem de etrafınıza yapacağınız en güzel harekettir. Ayrıca artık Türkiye’nin 81 ilinde bulunan Şok Marketler Zinciri’nin böyle bir seçeneği varken neden yerinizde duruyorsunuz? Hayat paylaşımı yaptıkça güzel bunu sakın unutmayalım.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin sosyal yardım kartı ile ilgiliki yazımızı okuyunuz. İBB Sosyal Yardım Kartı Hakkında Her Şey !

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu