Başvurular

Şoförler Odası Çalışma ve Mesai Saatleri

Şoförler Odası Çalışma ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Şoförler Odası Çalışma ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Şoförler Odası Çalışma ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Şoförler Odası Çalışma ve Mesai Saatleri

Şoförler Odası Saat Kaçta Açılıyor, Kapanıyor?

Şoförler ve Otomobilciler Odası veya bilinen kısa adıyla şoförler odası, ülkemizde her ilimizde bulunan meslek odalarından biridir. Şoförler odasında araç kayıt devir nakil işlemleri, plaka basımı, basit usul muhasebe, mesleki yeterlilik eğitimi, psikoteknik gibi çok sayıda hizmet verilmektedir. Peki şoförler odası sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Şoförler odası çalışma saatleri, mesai saatleri ve çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımız devamında bulunmaktadır.

Şoförler Odası ve Cemiyeti Çalışma Saatleri 2021

Şoförler odası hafta içi her gün ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma ) sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 17:30’da kapanmaktadır. Şoförler odası çalışma saatleri ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları aşağıda bulunmaktadır.

Şoförler Odası Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Şoförler odası sabahları saat 08:30’dan bu yana hizmet vermeye başlamaktadır.

Şoförler Odası Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Şoförler odası akşamları saat 17:30’da kapanmaktadır.

Şoförler Odası Hafta Sonu Açık Mı / Çalışıyor Mu : Şoförler odası yalnızca hafta içi hizmet vermektedir. Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmamaktadır.

Şoförler Odası Bayramda Açık mı / Kapalı Mı : Şoförler odası, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve arefe günü, 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde kapalıdır. Bu makalemizde şoförler odası çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu