Müşteri Hizmetleri

Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sodexo çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sodexo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Sodexo şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Sodexo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, anlaşmalı olduğu şirketlerin çalışanlarının yaşam değerini arttırmak, çalışanların işlerine motivasyonunu ve sadakatlerini arttırmak, teşvik ve ödüllendirme hizmetlerini sağlamaktadır. Ayrıca ödeme sistemleri hususunda da hizmet veren Sodexo’nun kullanıcısı bir hayli fazladır.

Yurdumuzda toplamda 550 bin kullanıcıya hizmet veren Sodexo’nun 40.000’den fazla üye işyeri ve 18.000’i aşkın kurumsal müşterisi bulunmaktadır. Kullanıcılarına üye işyerlerinde sunduğu avantaj ve kampanyalarıyla bi hayli sevilmektedir. Günümüzde yurdumuzda de kullanımı bi hayli yaygındır. “Yemek fişi” tabirinin modern halidir.

Sodexo Çağrı Merkezi Numarası

Fransa’da kurulan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 427 bin çalışanı ile 80 ülkede faaliyet yürüten ve üyelerinin gereksinimlerine yönelik çalışan bir firmadır.  Türkiye’de 25 senedir faaliyet yürüten firma, üyelerine en iyi hizmeti vermek için durmadan çalışmaktadır. Şirketimiz, Restaurant Pass yemek kartı ve çekleri; Gift Pass armağan çekleri; Business Pass yemek temsil ağırlama ve Fuel Pass akaryakıt harcama hizmetleri ile çalışmalarına devam etmektedir. Hizmet verdiği tüm şirket ve çalışanlara en iyi hizmeti sunmak için durmadan çalışmaktadır. Bu bağlamda, çağrı merkezi numarası üyelerinin daima hizmetindedir. Sodexo çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Sodexo Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünya’da 80 ülkede faliyet yürüten, Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, öncelikli olarak üyelerinin tatminiyetini düşünmektedir. Bu amaçla daima yeniliklere kapı açan firmamız, çağrı merkezi numarası ile hizmet vermektedir. Yaşanılan sıkıntı yahut öğrenmek istediğiniz bir durum ile alakalı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz. 444 72 77 numaralı müşteri hizmetleri numiçinden haftanın 6 günü 08:00 – 20:00 saatleri civarında hizmet alabilirsiniz. Çağrı merkezi numarası üzerinden, yaşadığınız sıkıntıları, firmamızda görmek istediğiniz yeniliklerle alakalı bilgi alabilrsiniz. Alanında uzman çağrı merkezi personelimiz, yaşadığınız tüm durumlarla alakalı sizlere en kaliteli hizmeti vermektedirler. Belirtilen saatler içinde, her türlü durum ve şikayetinizi bildirebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Sodexo müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Sodexo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, üyelerinin tatminiyetini önemseyen ve bu doğrultuda her gün yenilikler yapan bir firmadır. Bu nedenle Dünya’nın sayılı şirketleri arasına adını yazdırmıştır. Pazar günleri hariç, haftanın 6 günü saat 08:00 ile 20:00 saatleri içinde arayabileceğiniz çağrı merkezimiz, üyelerinin gereksinimlerine anında yanıt vermektedir. 444 72 77 numaralı çağrı merkezi numaramızı arayarak dilediğiniz her hususta bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri tatminiyeti kapsamı içinde, alanında uzman personellerimiz ile her türlü soruna çözüm bulacaksınızdır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Sodexo müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Sodexo Şikayet Hattı

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetetleri şikayet hattı müşteri tatminiyeti kapsamı içinde kurulmuştur. 7/24 hizmet prensibi ile hareket etmektedir. https://www.sodexoavantaj.com/iletisim#section-3 sayfası üzerinden erişebileceğiniz şikayet hattı, yalnızca sorun ve dileklerinizde değil, çağrı merkezi üzerinden yaşadığınız her türlü sıkıntı ve tecrübeyi aktarabileceğiniz bir alandır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Sodexo müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Sodexoşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Firma Adı: Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş.

Adres: Kavacık Mah.Ertürk Sok No:1 K1 Plaza Kat:2 34810 Kavacık/İstanbul

E Posta: musteri.tr@sodexo.com

İrtibat Tel: 444 72 77

Sodexo’nun 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla kartınızla alakalı yaşadığınız teknik problemler ile ilgili destek alabilir, bakiye bilgisi ve bakiyede yaşanan hatayla alakalı bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Sodexo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 72 77

Arama Kelimeleri: sodexo iletişim bilgileri, sodexo telefon no, sodexo irtibat tel, sodexo canlı destek, sodexo müşteri temsilcisi, sodexo şikayet hattı, sodexo müşteri hizmetleri numarası, sodexo çağrı merkezi numarası, sodexo iletişim numarası, sodexo çağrı merkezi, sodexo müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu