Bilgi Arşivi

Socar Türkiye Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Socar Türkiye Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Socar Türkiye Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Socar Türkiye Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Socar Türkiye Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 

Socar Türkiye’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Socar Türkiye bünyesine dahil olup Socar Türkiye’ye iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Socar Türkiye işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Socar Türkiye’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Azerbaycan Petrol Şirketi SOCAR’ın Türkiye iştiraki olarak 2008 senesinde Petkim’in 51 hissesini alarak faaliyetlerine başladı. 20 Milyar dolara yakın yatırım ile Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı konumunda olan Socar Türkiye, ülkemizde 5.000’den fazla çalışana istihdam sağlamaktadır.

Tek millet, iki devlet ülküsü üzerinde git gide artan bu iş birliğinin ekonomi bölgesindeki simgesi olan Socar Türkiye, Azerbaycan’ın şuana dek başka ülkeye yaptığı en büyük yatırımı da temsil ediyor.

Yatırımlarını sürekli olarak olarak attırarak gücüne güç katmaya devam eden Socar Türkiye, sahip olduğu bilgi ve tecrübe ile ülkemizin petrol ve doğalgaz sektörünün öncü markalarından biri olarak katma değer yaratmaveya sürdürmekte.

Socar Türkiye Personel Alımı ve İş BaşvurusuSocar Türkiye Personel Alımı ve İş Başvurusu

Socar Türkiye Başvurusu Nasıl Yapılır?

2008 senesinden beri ülkemizdeki insan kaynağına değer aşılayan Socar Türkiye, Ülkemizdeki iştirak şirketlerinin personel gereksinimini kariyer.net adresi üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanlarına ek olarak resmi web adresindeki insan kaynakları sayfasından da karşılamaktadır.

Ülkemizin en büyük ve popüler kariyer portallarından birisi olan kariyer.net adresinde Socar Türkiye’nin 6.300’e yakın takipçisi sürekli olarak olarak güncellenen iş ilanlarını takip ederek kariyer fırsatı yakalamaya çalışmaktadır.

Bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinde yayımlanan iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunmak için izlenmesi gereken iki basit adım bulunmaktadır. Socar Türkiye’nin paylaşımı yaptığı tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunmak için bir adet üyelik ve güncel bir özgeçmiş gerekmektedir.

Kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak yalnızca isim, soy isim ve e-posta adresi tercih ederek saniyeler içinde kullanıcı hesabınizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmişinizi kullanıcı hesabınize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Socar Türkiye’nin paylaşımı yaptığı tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer portalına ek olarak resmî web adresi içerinde bulunan insan kaynakları sayfasından da mevcut pozisyonları yayımlayan Socar Türkiye, şirketin ihtiyaçları ışığında aralıklı olarak iş ilanlarını yayımlamaktadır. Bu link üzerinden ulaşabileceğiniz insan kaynakları sayfasında,  olduğunuz İli yahut çalışma alanınızı yazarak size en uygun iş ilanlarını bulacaksınız.

Socar Türkiye İş İlanları

Ülkemizin en büyük yabancı yatırımlardan birisi olan Socar Türkiye bunun yanı sıra arkasındaki Azerbaycan Devleti desteği ile sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırıyor.

Socar Türkiye’de kariyer fırsatı yakalamak amacı ile açılan ilanları sitemiz üzerinden basit bir şekilde takip etmek için aralıklı olarak sitemizi takip etmeyi unutmayın.

Socar Türkiye iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

SOCAR Türkiye çalışanlarına nasıl kariyer fırsatları sunuyor? diye soruyorsanız bu videoyu izleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu