Müşteri Hizmetleri

Smule Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Smule Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Smule Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Smule Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Smule Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Smule

Son zamanlarda Youtube’de telefon kulaklığıyla şarkı söyleyenleri ve başkalarıyla birlikte düet yapanları çok fazla görmeye başladık. İşin garip yanı mikrofon olarak telefon kulaklığını kullanmalarına rağmen sesin stüdyo ortamındaki gibi pürüzsüz ve yankılı olarak çıkması. Bu videoları izleyen bir çok birinin aklına direk sesin nasıl bu kadar düzgün ve güzel çıktığı geliyor. Bugün bu konuya yönelip size Smule ile ilgili bilgi vereceğiz.

Mobil piyasasına bi hayli hızlı bir giriş yapan Smule her geçen gün popülaritesini her geçen gün arttırarak devam etmektedir. Birçok ünlü şarkıcının da kullandığı Smule bir stüdyo değerinde karaoke yapma imkânı sunuyor. Smule’de tek başınıza şarkı söyleyebileceğiniz gibi diğer kullanıcılarla birlikte düet de uygulayabilirsiniz. Smule ses değerinin iyi çıkması için şarkı söylerken kulaklık takılmasını tavsiye ediyor. Smule’de şarkı söylerken ekranda senkronize olarak akar vaziyette şarkı sözleri de gözükmekte. Bunun yanında nota kaçırma gibi bir olasılığınız en aza indirgeniyor. Günümüzde Smule ile şarkı söyleyip ünlenen birden fazla kişi bulunmakta. Türkiye’de bunun en büyük emsallarinden biri hiç kuşkusuz Cizre’li Mehmet Ali. Cizreli Mehmet Ali Ünlü İngiliz şarkıcı Anne-Marie ile Smule üzerinde düet yapma imkânı yakalamıştır. Bununla da kalmayıp Anne-Marie Türkiye’ye konser vermek için geldiği zaman Cizreli Mehmet Ali’yi de düet yapmak için konsere davet etmiştir.

Smule, karaoke yapılırken bir çok ses düzenleme imkânı sağlamaktadır. Bu düzenleme araçlarından birini seçerek ses tonunuza en uygun ortamı seçip sesinizin frekansını ve tınısını en iyi konuma getirebilirsiniz.  Bunun yanında Smule ile keyifli ve güzel bir karaoke deneyimi elde edebilirsiniz.

Smule Ücretsiz Mi?

Smule’yi ücretsiz bir biçimde Google Play ve App Store’den indirebilirsiniz fakat bazı ek özellikleri kullanabilmeniz için aylık ve ya yıllık olarak belirli bir miktarda ücret ödemeniz gerekmekte.

Smule’nin çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Lakin Smule ile iletişim formu aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz. İletişim formuyla aboneliğinizi iptal edebilir, hesabınızı silebilir, iade talebinde bulunabilir, teknik poblemleri bildirebilir, giriş poblemlerinı ve fatura poblemlerinı bildirebilir, programla alakalı geri dönüş yapabilir ve kullanıcıları rapor edebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Smule ile alakalı yaşamış olduğunuz poblemleri ve program ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Smule Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Smule’nin halen aktif olarak kullanılan bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır.

Smule İletişim Formu

Arama Kelimeleri: smule çağrı merkezi, smule iletişim, smule iletişim formu, smule müşteri hizmetleri, smule ücretsiz mi, smule irtibat tel, smule mail adresi, smule şikayet hattı,  smule telefon numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu