Müşteri Hizmetleri

Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Sleepy çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Sleepy müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Sleepy markasının faaliyete geçiş tarihi 2004 yılıdır. Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. bebek ürünleri bölgesindeki boşluğu görerek Sleepy markasıyla bebek bezi alanında üretime başlayarak sektöre bi hayli hızlı bir giriş yapmıştır. Halen bu alanda her geçen gün gücüne güç katarak emin adımlarla sektörde önderliğe doğru yürümektedir. 6 yıl boyunca ağırlıklı olarak bebek bezi üretimine devam eden Sleepy, takvimler 2010’u gösterdiğinde çalışma alanını genişleterek yetişkin hasta bezi, cep mendili ve ıslak mendil üretimine de başlamıştır. 2013 senesinde hasta altı örtüsünü de envanterine katan Sleepy sektörde en mühim markalardan biri haline gelmiştir. Şuanda günlük ortalama 225 milyon bebek bezi, 12 milyon paket cep mendili, 11 milyon hasta altı örtüsü, 1 milyon hasta bezi üreten Sleepy sektörde en fazla üretim ve satım yapan firmalardan biri haline gelmiştir. Altmıştan fazla ülkeye ihracat yapan Sleepy, ülke genelinde kurmuş olduğu satış ağıyla her geçen gün daha da gelişmekte ve sektörün önderi konumuna gelmektedir.

Sleepy Çağrı Merkezi Numarası

Sleepy üretim alanında kalite, uygun fiyat ve ihtiyaç unsurlarını iyi biçimde belirleyerek ürünleri bu doğrultuda üretime aşamasına getirmektedir. Müşteri tatminiyetini her zaman önemseyen ve bu alanda yoğun çaba sarf eden Sleepy, müşteriler aracılığıyla en fazla tercih edilen markalardan biri olmayı başarmıştır. Bu doğrultuda hizmet veren Sleepy Müşteri Hizmetleri Numarası sizlerden gelen istek, şikayet ve önerileri en kısa bir sürede çözüme kavuşturarak müşteri tatminiyetini en üst noktada tutmaya çalışmaktadır.

Sleepy çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası  bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi iletişim bilgisinden Sleepy ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Sleepy ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sleepy Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 644 55 00

Arama Kelimeleri: sleepy çağrı merkezi, sleepy iletişim, sleepy müşteri hizmetleri, sleepy müşteri hizmetleri numarası, sleepy telefon numarası, sleepy irtibat tel, sleepy şikayet, sleepy şikayet var

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu