Müşteri Hizmetleri

Sleeply Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sleeply Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Sleeply Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Sleeply Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Sleeply Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Sleeply, Eruslu Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesinde kurulmuş bir markadır. Eruslu Sağlık Ürünleri 2004 senesinden bu yana bu sektörün içindedir ve üretimlerine kurulduğu günden bu yana hızla devam etmektedir. İlk üretimlerine bebek bezi üretimiyle başlamıştır.

Sleeply’nin üretip piyasaya sürdüğu ürünler şöyledir; yetişkin hasta bezi, ıslak havlu ve cep mendili, ped hasta altı örtüsü, bebek bezi. Bugün Eruslu Sağlık Ürünleri şifrketi ayda 260 milyonu aşkın ürünün üretimini gerçekleştirmektedir. Yurdumuzda yaygın olduğu kadar dünya çapında da 60’ı aşkın ülkede Sleeply ürünleri kullanılmaktadır.

Sleeply’nin 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezini arayarak ürünler ve kullanımları ile ilgili bilgi alabilir, ürünlerde yaşadığınız problemleri bildirebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi basit bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Sleeply Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 644 55 00

Arama Kelimeleri: sleeply iletişim bilgileri, sleeply telefon no, sleeply irtibat tel, sleeply canlı destek, sleeply müşteri temsilcisi, sleeply şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu