Müşteri Hizmetleri

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Skoda, Çek merkezli olarak 1895 senesinde kurulan bir otomotiv şifrketidır. Skoda, dünyanın en eski otomobil üreticilerinden birisi olma niteliğini taşımaktadır. 1991 senesinde Volkswagen’in Skoda’yı satın alması ile birlikte Skoda, Volkswagen grubuna ait bir marka haline gelmiştir. Tasarımları ve teknik donanımlari Volkswagen ile benzerlik taşımaktadır.

Skoda’nın yurdumuzda satışını yaptığı ve desteğini verdiği araç modelleri şu biçimdedir; Fabia, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia, Yeni Octavia, Yeti, Yeni Kodiaq, Superb. Kalitesi ve uygun fiyat politikası ile Skoda yurdumuzda bi hayli çok tercih edilen araç markalarından biri olma özelliğini taşır.

Skoda’nın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Skoda modelleri ile ilgili detaylı olarak bilgi alabilir, size en yakın Skoda satış bayisini öğrenebilir, size en yakın Skoda yetkili servisi ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Skoda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 77 80

Arama Kelimeleri: skoda iletişim bilgileri, skoda telefon no, skoda irtibat tel, skoda canlı destek, skoda müşteri temsilcisi, skoda şikayet hattı, skoda yetkili servis numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu